مشکلات اداری و چالش‌های مدیرتی در آمریت امور مهاجرین ولایت بدخشان به بررسی گرفته شد

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۹:۵۷
مهر خدا صبار

هيئت اعزامی وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان که به ریاست مهرخدا صبار سرپرست معینیت پالیسی وپلان به ولایت بدخشان سفر نموده است، مشکلات اداری و چالش‌های مدیریتی آمریت امور مهاجرین آن ولایت را به بررسی گرفتند.

جلسه بررسی مشکلات و چالش های آمریت امور مهاجرین روز چهارشنبه 12 سرطان سال روان در دفتر آمریت امور مهاجرین در شهر فیض آباد برگزار گردید.

آمر امور مهاجرین و عودت کنندگان بدخشان کم بودن موسسات در بدخشان، نا هماهنگی برخی آنان با آمریت امور مهاجرین، نبود ساختمان شخصی و کمبود بودجه در بخش توزیع کمک های بشری و اضافه کاری کارمندان را از مشکلات فراروی اداره اش عنوان کرده از مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان خواهان رسیدگی به آن شد.

سرپرست معینیت پالیسی وپلان وزارت امور مهاجرین ضمن بررسی مشکلات کمبود بودجه را از یک موضوع فراگیر در وزارت خوانده، کارمندان آمریت امور مهاجرین را به همدلی، همکاری مشترک داخلی، صداقت و تامین شفافیت فراخوانده بیان کرد که وزارت توانسته است امسال برای اولین برای در بخش کمک های بشری و استقرار مجدد بودجه داشته باشد.

وی افزود که کمیته ولایتی ادغام برگشت کنندگان در بدخشان ایجاد شده و وزارت امور مهاجرین تصمیم دارد که بیجاشدگان نیز در دیتابیس این کمیته شامل گردد و این موضوع چالش های مدیریتی اداره را کاهش می‌دهد.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۵:۵۷
Background image

جلسه کمیته اتباع، مرزی و مبارزه علیه مواد مخدر در وزارت امور مهاجرین دایر گردید

جلسه کمیته اتباع، مرزی و مبارزه علیه مواد مخدر، تحت ریاست داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان امروز شنبه 23 سنبله سال روان دایرشد.

هدف از تدویر این جلسه. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۰:۱۲
Background image

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، بمنظور تطبیق برنامه ، اسکان بشری پایدار در ساحات شهری برای ادغام مجدد با اداره اسکان بشری ملل متحد همکاری می نماید

اداره اسکان بشر ملل متحد به حمایت مالی اتحادیه اروپا و دنمارک در مطابقت به فرمان 305 ریاست جمهوری جهت توزیع زمین دولتی را برای عودت کنندگان، بیجاشده ها و فامیل های شهدای نیروهای امنیتی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۸:۴۴
Background image

مشکلات بیجاشده های داخلی ولایات شمال به بررسی گرفته شد

در جلسه که روز پنجشنبه 21 سنبله سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان دایر شد، مشکلات بیجاشده های داخلی ولایات قندز، فاریاب، تخار، بدخشان و بغلان مورد بررسی قرار گرفت. دراین. . .

بازگشت به خبر