اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۰:۲۱
Background image

وزارت امور مهاجرین و گروه کاری مشترک جامعه مدنی تفاهمنامه همکاری امضا کردند

داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و آقای احمدی رئیس شبکه گروه کاری مشترک جامعه مدنی به پای تفاهمنامه ای امضا کردند که بر اساس آن دو اداره برای دادخواهی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۱۰:۵۰
Background image

بیشتر از شش هزار خانواده مستحق در سراسر کشور کمک دریافت نمودند

برای شش هزار و ۵۱۹ خانواده بیجاه شده و مستحق در یک هفته گذشته کمک صورت گرفت. این مساعدت های زمستانی از تاریخ ۲۸ جدی الی سوم دلو سال روان در همآهنگی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۷:۵
Background image

وزیر امور مهاجرین و رئیس اداره برنامه غذایی جهان در رابطه به همکاری های مشترک دو اداره صحبت کردند

رابرت کسکا رییس دفتر سازمان غذایی جهان(دبلیو اف پی) در کابل، روز پنجشنبه 3 جدی سال روان با سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان دیدار و در رابطه به همکاری های مشترک دو. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۵:۱۳
Background image

معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین با نهادهای بین المللی روی عودت پس از صلح صحبت کرد

داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با مسوولین اداره برنامۀ غذایی جهان، سازمان جهانی بهداشت، کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و مسوول بخش. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۳:۳۱
Background image

معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین با مسئول بخش مهاجرت سفارت دانمارک دیدار کرد

داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با مسئول بخش مهاجرت سفارت دانمارک در افغانستان، روی وضعیت مهاجرین افغان در دانمارک و بهبود این وضعیت بحث و تبادل نظر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱ - ۱۰:۳۱
Background image

هیئت وزارت امور مهاجرین در جلسه که به منظور ادغام پایدار و ایجاد شغل به برگشت کنندگان در دبی برگزار شده بود، اشتراک کردند

هیئت اعزامی وزارت امور مهاجرین و عودت کنند گان تحت ریاست احمد ولی حکمی معین مالی و اداری به شهر دوبی سفر نمودند و در جلسه ای که به منظور ادغام پایدار برگشت کنندگان و ایجاد شغل به آنان. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۴
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین و کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در رابطه به همکاری های مشترک دو اداره صحبت کردند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و خانم کرولاین ون بیورن رئیس کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان مقیم افغانستان طی یک نشست در رابطه بهبود همکاری های مشترک. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۱
Background image

به ۵۰۰ خانواده خیمه نشین در شهر کابل با حضور مسئولان وزارت امور مهاجرین و اداره امور کمک توزیع شد

به۵۰۰ خانواده بیجاشده که در ساحه دیوان بیگی شهر کابل در زیر خیمه ها زندگی می نماید، با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان و میاگل وثیق رئیس بخش فرهنگی و اجتماعی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۳
Background image

بلخی با سفیر ایران: تسهیلات اخذ ویزه سبب کاهش مهاجرت غیرقانونی می شود

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان با بهادر امینیان سفیر جدید ایران در کابل ملاقات و از آن سفارت خواست که در زمینه اخذ ویزه ایران برای شهروندان افغانستان تسهیلات بیشتر. . .

Pagination