اخبار

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
Background image

دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر. . .

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
Background image

اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
Background image

وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۵:۳۴
Background image

وزیر امور مهاجرین با نماینده خاص دولت آلمان برای افغانستان و پاکستان دیدار کرد

نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت‌کنندگان با آقای جاسپروئیک نماینده ویژه دولت آلمان برای افغانستان و پاکستان ملاقات و روی ادامه همکاری های آن کشور در عرصه مدیریت و رسیدگی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۳:۰
Background image

طی هفته گذشته به بیش از 15 هزار خانواده کمک رسانی شد 

در یک هفته گذشته(24سرطان تا 3 اسد) به 15 هزار و 215 خانواده در هماهنگی با وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، مساعدت صورت گرفت که شامل مواد خوراکه، پول نقد، پوشاک، وسایل منزل و بسته‌های. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۲۲:۲۵
Background image

وزیر امور مهاجرین با سفیر جدید ترکیه در کابل دیدار کرد

نورالرحمن اخلاقی، وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان صبح امروز با جهاد اُرگین ای، سفیر جدید کشور ترکیه برای افغانستان، دیدار و روی همکاری های مشترک جانبین جهت رسیدگی بهتر به مهاجران افغان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۹ - ۶:۵۰
Background image

معین پالیسی و تطبیق برنامه ها در تهران با شماری از نمایندگان مهاجرین و محصلین دیدار کرد

شیرعلم امله وال معین پالیسی و تطبیق برنامه های وزارت که در ترکیب یک هیئت دولتی به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده، روز سه شنبه 15 سرطان سال جاری با شماری از نمایندگان مهاجرین و محصلین مقیم. . .

شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۹ - ۶:۴۸
Background image

هیئت اعزامی دولت از مراکز توزیع تذکره در تهران بازدید کردند

هیئتی که از جانب دولت افغانستان به منظور بررسی وضعیت مهاجران افغان و بررسی روند توزیع تذکره الکترونیکی به آنان، به جمهوری اسلامی ایران اعزام گردیده از مراکز توزیع تذکره در اردوگاه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۱۹:۵۵
Background image

موسسه خیریه "قطر چاریتی" با وزارت امور مهاجرین اعلام همکاری کرد

پس از در خواست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از جامعه جهانی برای کمک رسانی به بیجاشدگان ناامنی‌های اخیر در کشور، موسسه خیریه قطر چاریتی(QATAR CHARITY) در نشستی با نور الرحمن. . .

Pagination