اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۹:۴۵
Background image

دیدار تعارفی معین امور پناهندگان با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری (HAS)

در ادامه‌ی ملاقات‌های تعارفی با سازمان های ملی و بین المللی، وفی الله کاکر_ معین امور پناهندگان در دیدارش با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری روی دریافت راه حل‌های دایمی برای بیجا شدگی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی کنسرن دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با خانم مارتا مدهانی، سرپرست موسسه بین المللی کنسرن در افغانستان از کارکردهای این سازمان در عرصه خدمت. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۴
Background image

جلالتمآب محمد اشرف غنی ریس جمهور کشور با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در رابطه با بیجاشدگان و پناهندگان افغان به تفصیل صحبت کرد.

کلیات طرح های اصلاحی مرتبط به مدیریت بیجاشدگان داخلی و مهاجران افغان از سوی وزیر امور مهاجرین ارایه شد و مقام ریاست جمهوری با تاکید به خدمت گزاری موثر، استفاده از ابزار مدرن و‌دیجیتال. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۸:۹
Background image

کنسرسیوم تشخیص مستحقین برای توزیع زمین در ولایت هرات افتتاح شد

این کنسرسیوم که بر اساس فرمان ۱۰۸ رئیس جمهور کشور به منظور تشخیص و توزیع زمین مناسب جهت ادغام مجدد و اعمار مسکن قابل استطاعت برای عودت کننده گان، بیجاشده گان داخلی، خانوادهای شهدای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۷:۱۲
Background image

وزیر امور مهاجرین؛ عدم تشخیص درست زمینه سو استفاده از کمک‌ها را فراهم می‌سازد

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات طی یک نشستی هماهنگی با مسئولان نهادهای بین‌المللی مدد رسان مقیم آن ولایت روی رسیدگی بهتر به بیجاشدگان داخلی و برگشت صحبت کرده. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۷:۵
Background image

وزیر امور مهاجرین به دقت بیشتر در ثبت‌نام و سروی متقاضیان زمین تاکید کرد

نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات، از مرکز ثبت‌نام متقاضیان زمین و ریاست امور مهاجرین آن ولایت دیدار و به دقت بیشتر در ثبت نام متقاضیان زمین تاکید. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۱
Background image

معین امور پناهندگان با هماهنگ کننده بخش مهاجرت سفارت آمریکا ملاقات کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشستی که به روز سه شنبه (23 جدی) سال روان با دنی وایتن، هماهنگ کننده امور مهاجرت سفارت آمریکا در افغانستان داشت،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۸:۳۸
Background image

معین امور پناهندگان: " پروسه عودت از ترکیه باید منظم و شفاف باشد"

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان و عودت کنندگان امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشستی با ترک بیرق، اشته امور داخلی سفارت ترکیه در افغانستان با تاکید بر روابط خوب، برادرانه و نزدیک بیان. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰:۴۲
Background image

وزیر امور مهاجرین با والی هرات روی مدیریت برگشت کنندگان و بیجاشدگان آن ولایت صحبت کرد

در سفری که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به ولایت هرات دارد، با سید وحید قتالی والی آن ولایت روی چگونگی رسیدگی به برگشت کنندگان و بیجاشدگان داخلی آن ولایت صحبت و. . .

Pagination