معین امور پناهندگان با نماینده سازمان SEEFAR در افغانستان گفتگو کرد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۱۰:۴۵
Facebook

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با الیسن کولمن، نماینده سازمان سیفار در افغانستان دیدار کرد.

در نخست خانم الیسن جزییات فعالیت‌های سیفار را که در ولایت کابل و ننگرهار در بخش‌های جمع آوری معلومات مهاجران، حقوق بشر، کارهای اجباری، استراتیژی ارتباطات و آموزش تکنالوژی معلوماتی جریان دارد را به معین امور پناهندگان تشریح داد.

پس از آن، آقای کاکر بیان کرد که در صورت تمایل سازمان بین المللی سیفار برای کار در عرصه مهاجرت در افغانستان، نیاز است تا این اداره تفاهمنامه‌ی همکاری را با وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان امضا و مطابق آن در کشور فعالیت کند. در همین حال، خانم الیسن با ابراز علاقه به همکاری و تساعی نزدیک با وزارت امور مهاجرین گفت که مدارک مورد نیاز را برای ثبت در این وزارت ارسال خواهد کرد.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۵۵
Background image

وزارت امور مهاجرین به منظور رسیدگی بهتر به بیجاشده های داخلی تفاهمنامه های همکاری را به ارزش بیش از 150 میلیون افغانی با ادارات تطبیق کننده امضا کرد

تفاهمنامه همکاری هفت پروژه که به منظور رسیدگی به بیجاشده های داخلی و برگشت کنندگان در کشور طرح شده و ارزش مجموعی آن 153 میلیون و 261 هزار و 502 افغانی می شود، میان وزارت امور مهاجرین و. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۴۰
Background image

گفتگوی معین امور پناهندگان با اتحادیه اروپا؛ در این جلسه روی پالیسی جامع مهاجرت بحث شد

در نشستی با نمایندگان اتحادیه اروپا که به روز چهار شنبه، 15 ثور سال روان خورشیدی به‌گونه مجازی صورت گرفت، وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با اشاره. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۱:۵۹
Background image

اعضای نهاد جوانان پشه یی با معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار کردند

شماری از اعضای نهاد جوانان پشیه یی روز پنجشنبه شانزدهم ثور سال روان خورشیدی در دیدار با شیر علم امله‌وال، معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، مسند وی را. . .

بازگشت به خبر