وزیر امور مهاجرین: تداوم جنگ و مبارزه درکشور، به خاطر بمیان آمدن نظام اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی بود

anwari_morr
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۲۱:۱۵
-

این مطلب را الحاج خلیل الرحمن حقا ن ی، در جلسه ای با مولوی محسن هاشمی والی ولایت پنجشیر و سایر مسوولین ادارات دولتی، موسسات و متنفذین آنو لایت ابراز داشت.

وی پیروزی امارت اسلامی و تحکیم نظام اسلامی را درکشور، به حاضرین تبریک گفت و از مردم و مسوولین خواست که با روحیه برادری، دوستی صمیمیت و اطمینان خاطر درکنار هم به زنده گی ادامه دهند.

موصوف افزود که دشمنی، جنگ و مبارزه به خاطر تحکیم نظام اسلامی، تامین امنیت، دفاع از تمامیت ارضی و ختم اشغال بود و باتحکیم نظام اسلامی، دلیلی برای دشمنی باقی نمانده است.

وزیر امور مهاجرین، با تشکر از همکاری موسسات از آنها تقاضای مساعدتهای بیشتر را در تمام کشور و بخصوص برای باشنده گان پنجشیر نمود و تاکید کرد که سروی و توزیع، باید در تفاهم و هماهنگی با وزارت امور مهاجرین و ادارات سکتوری صورت گیرد و هیچ موسسه ای، حق سروی و توزیع خود سرانه را ندارد.

وزیر امور مهاجرین حین اقامت در ولایت پنجشیر، از اداره امور مهاجرین آنولایت نیز دیدن نمود و ضمن برسی اجراآت آن اداره، جهت جلو گیری ازفساد، حل مشکلات عودت کننده ها وبی جا شده ها، هدایات لازم داد.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۲:۱
Background image

مسئولان وزارت امور مهاجرین در رابطه به خدمت رسانی بهتر به بازگشت کننده‌ها با نمایندگان دفتر IOM صحبت کرد

روئسای دفتر، عودت و تحقیق وزارت امور مهاجرین طی نشستی با نمایندگان سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) روی خدمت رسانی بهتر به بازگشت کنندگان در مرزها صحبت کردند.

در این نشست که روز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۰:۴۸
Background image

وزیر امور مهاجرین، با معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، ملاقات نمود

الحاج خلیل الرحمن حقا نی وزیر امور مهاجرین، بامارتین گریفتس، معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، در حالیکه رمیز الکبروپ، نماینده خاص آن سازمان، سوفیا سپریچمن، رییس عمومی موسسه پاملرنه، جانتی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۱۴:۲۱
Background image

جلسه کمیته مدیریت و رهبری پروژه های مشترک وزارت امور مهاجرین دایر شد

جلسه کمیته مدیریت و رهبری پروژه های مشترک وزارت امور مهاجرین با اداره پناهندگان سازمان ملل متحد، تحت ریاست مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت دایر شد.

در این نشست که روز سه شنبه 4. . .

بازگشت به خبر