وزیر امور مهاجرین: تداوم جنگ و مبارزه درکشور، به خاطر بمیان آمدن نظام اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی بود

anwari_morr
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۲۱:۱۵
-

این مطلب را الحاج خلیل الرحمن حقا ن ی، در جلسه ای با مولوی محسن هاشمی والی ولایت پنجشیر و سایر مسوولین ادارات دولتی، موسسات و متنفذین آنو لایت ابراز داشت.

وی پیروزی امارت اسلامی و تحکیم نظام اسلامی را درکشور، به حاضرین تبریک گفت و از مردم و مسوولین خواست که با روحیه برادری، دوستی صمیمیت و اطمینان خاطر درکنار هم به زنده گی ادامه دهند.

موصوف افزود که دشمنی، جنگ و مبارزه به خاطر تحکیم نظام اسلامی، تامین امنیت، دفاع از تمامیت ارضی و ختم اشغال بود و باتحکیم نظام اسلامی، دلیلی برای دشمنی باقی نمانده است.

وزیر امور مهاجرین، با تشکر از همکاری موسسات از آنها تقاضای مساعدتهای بیشتر را در تمام کشور و بخصوص برای باشنده گان پنجشیر نمود و تاکید کرد که سروی و توزیع، باید در تفاهم و هماهنگی با وزارت امور مهاجرین و ادارات سکتوری صورت گیرد و هیچ موسسه ای، حق سروی و توزیع خود سرانه را ندارد.

وزیر امور مهاجرین حین اقامت در ولایت پنجشیر، از اداره امور مهاجرین آنولایت نیز دیدن نمود و ضمن برسی اجراآت آن اداره، جهت جلو گیری ازفساد، حل مشکلات عودت کننده ها وبی جا شده ها، هدایات لازم داد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۳ - ۱۳:۱۸
Background image

معین مسلکی، با مسوول برنامه ردیابی بیجاشده ها سازمان بین المللی مهاجرت، ملاقات نمود

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین، با آقای داکتر یاسین الحمدانی مسوول برنامه ردیابی بیجاشده های(DTM) سازمان بین المللی مهاجرت در افغانستان، دردفتر کاری اش ملاقات نمود.. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۲۰:۲۸
Background image

معین مسلکی وزارت، با فرمانده امنیه ولایت غزنی دیدار نمود

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان، با مولوی مخدوم محمد عالم ربانی، فرمانده امنیه ولایت غزنی و هیات همراه وی، در دفتر کارش دیدار کرد.

در این دیدار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۲۰:۲۸
Background image

نشست هماهنگی، جهت انتقال بیجاشده گان در وزارت امور مهاجرین برگذار شد

نشست هماهنگی جهت انتقال بیجاشده گان به محلات اصلی شان، با حضور نمایند های ادارات سازمان بین المللی مهاجرت و هما هنگ‌کننده کمک ‌های بشری سازمان ملل متحد درافغانستان در ریاست بیجاشده گان. . .

بازگشت به خبر