وزیر امور مهاجرین با معاون موسسه، IRC ملاقات نمود

anwari_morr
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۰
-

الحاج خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین، با عدنان جنید معاون آسیایی موسسه IRC،در دفتر کارش ملاقات نمود.

دراین دیدار طرفین در مورد توزیع مساعدتهای زمستانی برای مستحقین نیازمندیهای آنها بحث و تبادل نظر نمودند.

وزیر امور مهاجرین باقدر دانی از نهاد های خیریه که در شرایط ناگوار به مردم افغانستان کمک نموده اند گفت که مساعدت به مردم بی بضاعت و مستحق وجیبه سایر افراد و جوامع متمول است و کمک به انسانهای نیازمند، نباید سیاسی و به مسایل و موضوعات سیاسی وابسته گردد.

وی علاوه نمود که این وزارت در فراهم آوری شرایط سروی و توزیع کمک با موسسات آماده همکاری است، اما کمکها نباید، به شرط و شرایط باشد.

حقانی افزود که در سروی و توزیع کمک باید، مسایل مذهبی، کلچر و عنعنات مردم، جداَ مراعات شود و همه فعالیت های موسسات، باید در هماهنگی با وزارت امور مهاجرین و بطور شفاف صورت گیرد. معاون آسیایی موسسه مذکور گفت که در سروی و توزیع مساعدتهای شان، نکات یاد شده را مراعات نموده و به همکاری شان ادامه خواهند داد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۰:۳۹
Background image

معین مسلکی، از ریاست مهاجرین ولایت بلخ، دیدن بعمل آورد

مولوی عبد الرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در سفرش به ولایت بلخ به تاریخ اول ثور با رییس و کارمندان ریاست امورمهاجرین آن ولایت دیدار نمود.

آقای راشد در این. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۱ - ۲۰:۲۰
Background image

رییس بیجاشده گان داخلی، با نماینده های کمپ ناحیه چهارم دیدار نمود

مولوي سردار شیرزاد رئیس رسیدگی به وضعیت بیجاشدگان داخلی وزارت، با نماینده های ساکنین کمپ بیجاشده ها در ناحیه چهارم کابل دیدار نمود.
در این جلسه نماینده های مذکور از وزارت امور مهاجرین. . .
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۲ - ۲۰:۱۶
Background image

چهار تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و سه موسسه به امضا رسید

به ارزش ۹ صدو ۶۰ هزار و ۷۲۳ دالر امریکایی چهار تفاهم نامه های همکاری میان وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان و موسسات ده شانتی رضاکاره تولنه ،کمیته بين المللی نجات و مردم ضرورت مند. . .

بازگشت به خبر