شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۹:۵۴
شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

جمعی از مسئولان و نمایندگان شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه ۱۳ شهر کابل با حضور در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از تلاش ها و کارکردها و خدمت رسانی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مهاجران، بیجاشدگان و برگشت کنندگان تقدیر کردند.

در لوح سپاس که آنان روز سه‌شنبه ۱۳ جوزا ۱۳۹۹ به وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان اهدا کردند چنین آمده است‌؛

(سرور گرامی جلالتمآب سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت دولت جمهوری اسلامی افغانستان توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی فرصت گرانبها و پر افتخار است که علاوه بر خشنودی مردم موجب رضایت پرودگار متعال نیز خواهد شد.

بدین وسیله لازم می‌دانیم از زحمات بی شائبه و موثر که در امور فرهنگی و خدمت رسانی به مردم عزیز ما و همچنین حسن همکاری با شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان داشته اید، تقدیر و تشکر نموده موفقیت و بهروزی روز افزون شما را از بارگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.)

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۳:۲۵
Background image

وزیر امور مهاجرین : بیجاشده ها نیز مستحق برنامه ادغام پایدار و مسکن هستند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک نشست مشترک با رئیس اداره هبیتات و مشاور رئیس جمهور در امور مهاجرت، تاکید کرد که در برنامه شورا به بیجاشده ها نیز توجه صورت گیرد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۸
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان همکاری ایالت متحده آمریکا در امر رسیدگی به بیجاشدگان داخلی گردید

به گفته وزیر امور مهاجرین وضعیت پیش آمده در اثر گسترش ویروس کرونا خانواده های زیادی را در افغانستان به مشکل اقتصادی مواجه ساخته، بیجاشده های داخلی که آسیب پذیر ترین قشر جامعه است بیشتر. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۴
Background image

مجلس نمایندگان شورای ملی از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مجلس نمایندگان درخواست ارایه گزارش نموده و هفته گذشته در جلسه عمومی این مجلس از کارکردها، فعالیت ها و دستاوردهای پنج سال گذشته وزارت گزارش داد.

میرر. . .

بازگشت به خبر