شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۹:۵۴
شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

جمعی از مسئولان و نمایندگان شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه ۱۳ شهر کابل با حضور در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از تلاش ها و کارکردها و خدمت رسانی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مهاجران، بیجاشدگان و برگشت کنندگان تقدیر کردند.

در لوح سپاس که آنان روز سه‌شنبه ۱۳ جوزا ۱۳۹۹ به وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان اهدا کردند چنین آمده است‌؛

(سرور گرامی جلالتمآب سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت دولت جمهوری اسلامی افغانستان توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی فرصت گرانبها و پر افتخار است که علاوه بر خشنودی مردم موجب رضایت پرودگار متعال نیز خواهد شد.

بدین وسیله لازم می‌دانیم از زحمات بی شائبه و موثر که در امور فرهنگی و خدمت رسانی به مردم عزیز ما و همچنین حسن همکاری با شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان داشته اید، تقدیر و تشکر نموده موفقیت و بهروزی روز افزون شما را از بارگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.)

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۹:۴۵
Background image

دیدار تعارفی معین امور پناهندگان با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری (HAS)

در ادامه‌ی ملاقات‌های تعارفی با سازمان های ملی و بین المللی، وفی الله کاکر_ معین امور پناهندگان در دیدارش با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری روی دریافت راه حل‌های دایمی برای بیجا شدگی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی کنسرن دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با خانم مارتا مدهانی، سرپرست موسسه بین المللی کنسرن در افغانستان از کارکردهای این سازمان در عرصه خدمت. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۴
Background image

جلالتمآب محمد اشرف غنی ریس جمهور کشور با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در رابطه با بیجاشدگان و پناهندگان افغان به تفصیل صحبت کرد.

کلیات طرح های اصلاحی مرتبط به مدیریت بیجاشدگان داخلی و مهاجران افغان از سوی وزیر امور مهاجرین ارایه شد و مقام ریاست جمهوری با تاکید به خدمت گزاری موثر، استفاده از ابزار مدرن و‌دیجیتال. . .

بازگشت به خبر