شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۹:۵۴
شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

جمعی از مسئولان و نمایندگان شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه ۱۳ شهر کابل با حضور در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از تلاش ها و کارکردها و خدمت رسانی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مهاجران، بیجاشدگان و برگشت کنندگان تقدیر کردند.

در لوح سپاس که آنان روز سه‌شنبه ۱۳ جوزا ۱۳۹۹ به وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان اهدا کردند چنین آمده است‌؛

(سرور گرامی جلالتمآب سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت دولت جمهوری اسلامی افغانستان توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی فرصت گرانبها و پر افتخار است که علاوه بر خشنودی مردم موجب رضایت پرودگار متعال نیز خواهد شد.

بدین وسیله لازم می‌دانیم از زحمات بی شائبه و موثر که در امور فرهنگی و خدمت رسانی به مردم عزیز ما و همچنین حسن همکاری با شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان داشته اید، تقدیر و تشکر نموده موفقیت و بهروزی روز افزون شما را از بارگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.)

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۴:۰
Background image

معین امورپناهندگان با دفتر اوچا در رابطه به بیجاشدگان هلمند گفتگو کرد

وفی الله کاکر، معین امورپناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به روز (دوشنبه، 28 میزان) در یک گفتگوی مجازی با رییس دفتر بین المللی اوچا در افغانستان، روی وضعیت بیجاشدگان داخلی در. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۱۲
Background image

هماهنگی‌های بیشتر میان وزرات و موسسات کمک کننده، سبب موثریت بیشتر کمک‌ها به بی‌جاشده‌گان و برگشت کننده‌گان می شود؛

نور الرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان در یک گفتگوی تصویری با خانم دیان وتین رئیس بخش مهاجرت سفارت امریکا در کابل(BPRM)، تاکید کرد که هماهنگی. . .
دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۴:۴۰
Background image

معین امورپناهندگان با مسولان بخش مهاجرت سفارت سویدن در کابل دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امورپناهندگان وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان در دیدار تعارفی با نمایندگان سفارت سویدن در کابل که به روز( دوشنبه 28 میزان ) در مقر وزارت صورت گرفت؛ از تعهدات دولت. . .

بازگشت به خبر