ورکشاب مدیریت و کنترول استرس و مراقبت های خودی برای کارمندان اناث وزارت امور مهاجرین برگزار شد

anwari_morr
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۱:۳۵
44

ورکشاپ کارگاه آموزشی در مورد استراتژی های کنترول استرس و مراقبت های خودی؛ روز یکشنبه 16 سنبله سال روان با همکاری مشترک آمریت جندر و مشاوریت ارتقای ظرفیت وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در مقر وزارت تدویر یافت.

در این ورکشاپ شماری از زنان کارمندان در وزارت اشتراک داشتند و نکات قابل توجه در رابطه به مدیریت استرس و مراقبت های خودی در شرایط کرونایی توسط آموزگار و مشاور روانی موسسه بین المللی روانی- اجتماعی(اپسو) به بحث گرفته شد.

در مهمترین بخش های این کارگاه آموزشی آمده است که استرس مرد و زن نمی شناسد اما تبعیض های جنسیتی سبب شده است که زنان بیشتر از این ناحیه متضرر شوند. در این ورکشاپ پیرامون واکنش های نا هنجار در برابر استرس ها و فشار ها و راه های مقابله به آن معلومات داده شد و اشتراک کنندگان تدویر چنین برنامه ها را در جهت رفع استرس و راه های مقابله با آن مفید دانستند.

#میهن_من_عزت_من #زما_هیواد_زما_ویاړ

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
Background image

دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر. . .

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
Background image

اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
Background image

وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر