ورکشاب مدیریت و کنترول استرس و مراقبت های خودی برای کارمندان اناث وزارت امور مهاجرین برگزار شد

anwari_morr
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۱:۳۵
44

ورکشاپ کارگاه آموزشی در مورد استراتژی های کنترول استرس و مراقبت های خودی؛ روز یکشنبه 16 سنبله سال روان با همکاری مشترک آمریت جندر و مشاوریت ارتقای ظرفیت وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در مقر وزارت تدویر یافت.

در این ورکشاپ شماری از زنان کارمندان در وزارت اشتراک داشتند و نکات قابل توجه در رابطه به مدیریت استرس و مراقبت های خودی در شرایط کرونایی توسط آموزگار و مشاور روانی موسسه بین المللی روانی- اجتماعی(اپسو) به بحث گرفته شد.

در مهمترین بخش های این کارگاه آموزشی آمده است که استرس مرد و زن نمی شناسد اما تبعیض های جنسیتی سبب شده است که زنان بیشتر از این ناحیه متضرر شوند. در این ورکشاپ پیرامون واکنش های نا هنجار در برابر استرس ها و فشار ها و راه های مقابله به آن معلومات داده شد و اشتراک کنندگان تدویر چنین برنامه ها را در جهت رفع استرس و راه های مقابله با آن مفید دانستند.

#میهن_من_عزت_من #زما_هیواد_زما_ویاړ

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۱:۳۵
Background image

بیش از 40 هزار خانواده طی یک ماه گذشته در سراسر کشور مساعدت شده‌اند

در جریان یک ماه گذشته (1_30 سنبله) دست‌کم 43 هزار و 594 خانواده در 25 ولایت کشور تحت پوشش مساعدت ‌های وزارت امور مهاجرین و برخی از موسسات همکار ملی و بین المللی وزارت قرار گرفته‌اند.

و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۸:۳۲
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان با معاون سفیر آلمان در کابل، دیدار کرد.

چهارشنبه، ۲میزان؛

نور رحمن اخلاقی نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان با معاون سفیر آلمان دیدار نمود. در این‌نشست دو طرف به هم‌کاری‌های بیشتر، رفع نیازمندی‌های بی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۱:۱۱
Background image

بیش از هشتاد هزار تن طی یک ماه گذشته از ایران به کشور بازگشته ‌اند

طی یک ماه گذشته ( 1_30 سنبله) دست‌کم 81 هزار و 566 تن به گونه جبری و داوطلبانه از دو مرز اسلام قلعه و میلک به کشور عودت کرده اند.

بر بنیاد گزارش‌های نمایندگی‌های وزارت امور مهاجرین و. . .

بازگشت به خبر