اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۵:۶
Background image

وزارت امور مهاجرین یک ورکشاپ را به منظور تامین ارتباطات موثر دایر کرد

این ورکشاپ با همکاری مشترک آمریت جندر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان و مشارویت ارتقای ظرفیت این وزارت به منظور تامین ارتباط موثر کارمندان با ولایات با سایر نهادها، روز چهارشنبه 22. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۶
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان تامین شفافیت بیشتر روئسای ولایات در امور کاری شان شد

در نشست که وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، چهارشنبه 22 عقرب سال روان با روئسا و کارمندان 17 ولایت کشور داشت از آنان خواست که در امور کاری شان به تامین شفافیت بیشتر توجه نماید. این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۰
Background image

معین امور پناهندگان با سفیر افغانستان در یونان دیدار کرد

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان با میرویس صمدی سفیر افغانستان در یونان روی وضعیت مهاجرین افغان در آن کشور صحبت نمود. وی از سفیر افغانستان خواست که به. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۰
Background image

وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان از کارکردهای سفیر افغانستان در یونان تقدیر کرد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان روز چهارشنبه 22 عقرب، با اهدای یک تقدیرنامه از کارکردهای میرویس صمدی سفیر افغانستان در یونان تقدیر و خواهان همکاری و توجه بیشتر به. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۸:۱۲
Background image

وزارت امور مهاجرین دارای سیستم گزارش دهی آنلاین شد

سیستم گزارشدهی آنلاین یکی از قدم های حکومت داری الکترونیکی در وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان ایجاد شده و این وزارت به روئسای و کارمندان ولایتی اش این سیستم را آموزش می دهد تا به زودی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۸:۱۰
Background image

شورای مردمی ولسوالی اشترلی ولایت دایکندی با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان دیدار کرد

شورای مردمی ولسوالی اشترلی ولایت دایکندی با حضور در مقر وزارت، با سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان دیدار و مشکلات بیجاشدگان و برگشت کنندگان آن ولسوالی را با وی در میان. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۵:۳۵
Background image

اولین جلسه کنسرسیوم تشخیص مستحقین ولایت کابل برگزار شد

اولین جلسه کنسرسیوم تشخیص مستحقین با حضور اعضای کنسرسیوم ولایت کابل تحت ریاست سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در مقر این وزارت برگزار و دراین جلسه در رابطه به چگونگی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۵:۲۴
Background image

سفیر افغانستان در یونان از بهبود وضعیت مهاجرین به وزیر امور مهاجرین معلومات داد

میرویس صمدی سفیر افغانستان مقیم یونان، روز یکشنبه 19 عقرب سال روان  درملاقات با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان از بهبود وضعیت مهاجرین افغان، سیاست نرم حکومت جدید یونان و کارکردهای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۹:۵۳
Background image

رییس اجراییه در جلسه کمیته اجرایی عودت کنندگان و بیجاشدگان:کمک‌ های زمستانی برای بیجاشدگان، هرچه زودتر تهیه و توزیع شود

جلسه کمیتۀ اجرایی بیجاشدگان و عودت کنندگان(کمیته دیرک)، روز سه‌شنبه 14 عقرب سال روان تحت ریاست دوکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان و با حضور وزیر امور مهاجرین. . .

Pagination