نشست هماهنگی برنامه های مشترک وزارت و اداره پناهندگان سازمان ملل دایر شد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۵
______

نشستی از بهر هماهنگی برنامه های مشترک وزارت امور مهاجرین و اداره پناهندگان سازمان ملل متحد که در تفاهمنامه همکاری سال 2022 دو اداره مشخص گردیده، دایر شد. 

در این نشست که روز سه شنبه 18 اسد آغاز و به تاریخ 19 اسد پایان می یابد، افزون بر مسئولان بخش های مختلف اداره پناهندگان، رئیس پالیسی و پلان، مدیر ارشد هماهنگی برنامه های دو اداره و برخی کارمندان وزارت حضور داشته و در مورد برنامه های مشترک دو اداره بحث و تبادل نظر کردند.

تبادل نظر در مورد چگونگی پیشبرد بخش های مالی و تدارکات، ارتقای ظرفیت، برنامه های زیر بنا در شهرک های مهاجر نشین و سایر فعالیت های تفاهمنامه دوجانبه از مهم ترین اهداف این نشست است.

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و اداره پناهندگان سازمان ملل متحد تفاهمنامه مشترکی را از بهر ارایه خدمات مشترک به برگشت کنندگان و بیجاشده های داخلی در کشور تحت عنوان PPA  در سال 2022 به امضا رسانیده که بر اساس آن برنامه های مشترکی در ساحات مشخص شده انجام خواهد شد.

 

 

 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۵:۱۵
Background image

مسوده پلان ستراتیژیک وزارت امور مهاجرین، با نهاد های همکار شریک گردید

مسوده پلان استراتیزیک 5 ساله وزارت امور مهاجرین، طی جلسه ای به تاریخ 13 میزان، با نماینده های نهاد های همکار شریک گردید.

در اغاز جلسه الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی واداری وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۵:۲۴
Background image

تفاهم نامه های همکاری با شماری از موسسات امضا شد

به ارزش42279914 دالر ، پنج تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین وشماری از موسسات به تاریخ 12 میزان به امضا رسید.

به اساس تفاهم نامه های یاد شده،  موسسه اسلامیک ریلیف، در ولایت. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۵:۳۵
Background image

بمنظور هماهنگی بیشتر میان وزارت امور مهاجرین و دفتر IOM، جلسه ای دایر شد

جهت ایجاد هماهنگی وخدمات موثر برای نیازمندان، جلسه ای تحت ریاست مولوی محمود الحق احدی رییس پالیسی و پلان و مسوولین بخشهای مختلف دفتر IOM، به تاریخ 11میزان در وزارت امور مهاجرین دایر شد.. . .

بازگشت به خبر