نشست هماهنگی برنامه های مشترک وزارت و اداره پناهندگان سازمان ملل دایر شد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۵
______

نشستی از بهر هماهنگی برنامه های مشترک وزارت امور مهاجرین و اداره پناهندگان سازمان ملل متحد که در تفاهمنامه همکاری سال 2022 دو اداره مشخص گردیده، دایر شد. 

در این نشست که روز سه شنبه 18 اسد آغاز و به تاریخ 19 اسد پایان می یابد، افزون بر مسئولان بخش های مختلف اداره پناهندگان، رئیس پالیسی و پلان، مدیر ارشد هماهنگی برنامه های دو اداره و برخی کارمندان وزارت حضور داشته و در مورد برنامه های مشترک دو اداره بحث و تبادل نظر کردند.

تبادل نظر در مورد چگونگی پیشبرد بخش های مالی و تدارکات، ارتقای ظرفیت، برنامه های زیر بنا در شهرک های مهاجر نشین و سایر فعالیت های تفاهمنامه دوجانبه از مهم ترین اهداف این نشست است.

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و اداره پناهندگان سازمان ملل متحد تفاهمنامه مشترکی را از بهر ارایه خدمات مشترک به برگشت کنندگان و بیجاشده های داخلی در کشور تحت عنوان PPA  در سال 2022 به امضا رسانیده که بر اساس آن برنامه های مشترکی در ساحات مشخص شده انجام خواهد شد.

 

 

 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۲۰:۴۲
Background image

حفر چاه های آب آشامیدنی در کمپ مهاجرین شیخ مصری ننگر هار آغاز شد

حفر چاه های آب آشامیدنی، در شهرک مهاجرین شیخ مصری ننگر هار طی مراسمی با اشتراک الحاج خلیل الرحمن حقانی سر پرست وزارت امور مهاجرین آغاز شد.
 قاری سعید خوستی رییس بنیاد خیریه سعید خوستی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۱۵:۹
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین، با سران اقوام مختلف ولایت ننگرهار دیدار کرد

الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرخود به ولایت ننگرهار با علما، اقشار مختلف مردم و سران اقوام آن ولایت در سالن جلسات ریاست سرحدات، اقوام و قبایل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۱۳:۳۲
Background image

معین مسلکی وزارت به ولایت غزنی سفر نمود

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان و رئیس کمیته اسکان موقت به تاریخ 12 قوس به ولایت غزنی سفر نمود.

آقای راشد،با مسئولین ولایت غزنی ملاقات نموده و وضعیت. . .

بازگشت به خبر