اتشه امور مهاجرین پشاور از صدمین سالگرد استقلال کشور تجلیل به عمل آورد

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۴:۱۳

اتشه امور مهاجرین وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در پشاور باحضور نمایندگان مهاجرین از کمپ ها و مناطق شهر نشین، مدیران مکاتب، معلمین و متعلمین، تجار و کسبه کار و از تمام قشرهای جامعه مهاجرین از صدمین سالگرد استقلال کشور تجلیل با شکوه به عمل آوردند.

این محفل که به تاریخ 28 اسد سال جاری انجام شد، با تفویض تحایف و تقدیرنامه ها، سخنرانی و سرود مزین شده و مهاجرین موفق افغان تقدیر گردیده و در ختم برنامه برای صلح و آبادانی کشور دعا خیر نمودند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۵:۵۷
Background image

جلسه کمیته اتباع، مرزی و مبارزه علیه مواد مخدر در وزارت امور مهاجرین دایر گردید

جلسه کمیته اتباع، مرزی و مبارزه علیه مواد مخدر، تحت ریاست داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان امروز شنبه 23 سنبله سال روان دایرشد.

هدف از تدویر این جلسه. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۰:۱۲
Background image

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، بمنظور تطبیق برنامه ، اسکان بشری پایدار در ساحات شهری برای ادغام مجدد با اداره اسکان بشری ملل متحد همکاری می نماید

اداره اسکان بشر ملل متحد به حمایت مالی اتحادیه اروپا و دنمارک در مطابقت به فرمان 305 ریاست جمهوری جهت توزیع زمین دولتی را برای عودت کنندگان، بیجاشده ها و فامیل های شهدای نیروهای امنیتی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۸:۴۴
Background image

مشکلات بیجاشده های داخلی ولایات شمال به بررسی گرفته شد

در جلسه که روز پنجشنبه 21 سنبله سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان دایر شد، مشکلات بیجاشده های داخلی ولایات قندز، فاریاب، تخار، بدخشان و بغلان مورد بررسی قرار گرفت. دراین. . .

بازگشت به خبر