پیام تسلیت وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۷
2

پیام تسلیت جلالتمآب سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مناسبت درگذشت مرجع تقلید شیعیان افغانستان، آیت‌الله محقق کابلی.

بسم الله الرحمن الرحیم 
انالله‌ و اناالیه‌ راجعون‌
انا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا يسدها شيئ

رحلت عالِم ربانی و فقیه پارسا و پرهیزگار و مرجع بزرگ تقلید حضرت آیة‌الله العظمی قربان علی محقق کابلی اعلی‌الله مقامه ضایعه‌ ی بزرگ، برای حوزهای علمیه است.

سابقه‌ی مبارزاتی ایشان به پیش از انقلاب و در دوران انقلاب، جهاد و مقاومت ملت شریف افغانستان و خدمات انقلابی ، اجتماعی ، فرهنگی و حمایت های قابل توجه ایشان از مهاجرین خسته ازهجرت در تمام دوران مستمراً ادامه داشته است.

درگذشت این شخصیت انقلابی وعلمی را به تمام مسلمانان جهان، دولت و ملت شریف افغانستان مخصوصا خاندان گرامی و فرزندان مکرّم و دیگر بازماندگان و نیز به حضرات علمای اعلام حوزهای علمیه و بخصوص شاگردان ،مقلدان و دوستداران ایشان تسليت عرض می کنم و مغفرت و رحمت الهی و علو درجات این عزیز سفرکرده را از خداوند متعال مسألت می نمایم.

سيد حسين عالمي بلخي
وزير امور مهاجرين و عودت كنند گان

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۴۰
Background image

ده هاخانواده درولایت بادغیس مساعدت شد

برای86فامیل بیجاه شده به مرکز ولایت بادغیس ازطریق اداره امورمهاجرین آنولایت به تاریخ30/2/1399 مساعدت گردید.

این خانواده ها باشنده های اصلی قریه آکازی ولسوالی بالامرغاب ولایت بادغیس اند. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۱۶:۴۰
Background image

دفتر ZOA ، سرپناه۳۶ فامیل بیجا شده را درولایت سرپل ترمیم می نماید.

به اساس تفاهم که میان اداره امورمهاجرین ولایت سرپل ودفتر ZOAT، صورت گرفته است، برای ترمیم هرباب شلتر، 26 هزارو500افغانیدردو قسط، ازجانب دفتر یادشده برای مسکونین 36 شلترتوزیع می شود.

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۹ - ۸:۴۰
Background image

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امورمهاجرین وعودت کنندگان و رئیس گروپ مشترک کاری و تطبیقی سند راهکارمشترک پیرامون مسایل مهاجرت (JWF) و همچنان رئیس هیأت گفتگو کننده جانب افغانستان با جانب اتحادیه اروپا

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امورمهاجرین وعودت کنندگان و رئیس گروپ مشترک کاری و تطبیقی سند راهکارمشترک پیرامون مسایل مهاجرت (JWF) و همچنان رئیس هیأت گفتگو کننده جانب افغانستان. . .

بازگشت به خبر