معین مالی و اداری؛ تمرکز به مسایل کوچک مشکل اصلی بیجاشدگان داخلی را حل نمی تواند

anwari_morr
پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۳ - ۱۰:۹
معین مالی و اداری؛ تمرکز به مسایل کوچک مشکل اصلی بیجاشدگان داخلی را حل نمی تواند

الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیدار با ساکنان کمپ های بیجاشدگان کابل بیان کرد که باید برای مشکلات اصلی و دایمی بیجاشدگان راه حل سنجیده شود و تمرکز به مسایل کوچک از این مشکلات نمی کاهد.

این نشست روز پنجشنبه 13 عقرب 1400 در مقر وزارت صورت گرفت و بیجاشده های ساکن کمپ های شهر کابل ضمن شریک سازی مشکلات شان با مسئولان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، از این اداره خواست که در زمینه های ارایه خدمات بشری و فراهم سازی زمینه مسکن دایمی برای شان همکاری نماید.

معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر موضوع فساد اداری در قسمت توزیع کمک های بشری از بین رفته و امارت اسلامی افغانستان متعهد به کمک رسانی شفاف به خانواده های نیازمند است، از باشندگان این کمک ها خواست که برای رسیدگی به مشکلات شان همواره با وزارت امور مهاجرین در ارتباط باشند.

گفتنی است که در شهر کابل حدود 48 کمپ بیجاشده ها موجود است که حدود هشت هزار خانواده ها در آن به سر می برد.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۳:۲۴
Background image

وزیر امور مهاجرین با رییس امور مهاجرین ولایت بلخ ملاقات کرد

الحاج خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین وعودت کننده با مولوی اسدالله وفا رییس امور مهاجرین و عودت کننده گان ولایت بلخ در دفتر کارش ملاقات نمود.

آقای وفا در این ملاقات کارکرد و. . .
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۵:۱۷
Background image

دومین نشست تخنیکی برنامه یکسان سازی ارقام بیجاشده های داخلی در وزارت امور مهاجرین برگزارشد

تحت ریاست الحاج مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت امور مهاجرین دومین نشست تخنیکی در خصوص برنامه یکسان سازی ارقام بیجاشده گان داخلی با حضور نمایند های کمیشنری عالی سازمان ملل. . .
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۴:۵۴
Background image

پنج تفاهم نامه همکاری به ارزش بیش از شش میلیون دالر امریکایی در وزارت امور مهاجرین به امضا رسید

 
به ارزش شش میلیون ۷ صدو ۱۹ هزار و ۴۲۰ دالر امریکایی پنج تفاهم ‌نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان و موسسات احیای صحت و جامعه افغانی، فراهم آوری سرمایه. . .

بازگشت به خبر