مشکلات عودت کننده گان میدان وردک باوزیر امور مهاجرین در میان گذاشته شد

sadam_morr
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۱
مشکلات عودت کننده گان میدان وردک باوزیر امور مهاجرین در میان گذاشته شد

بانو حلیمه عسکری نماینده مردم میدان وردک در مجلس نمایندگان شورای ملی با تعداد از موکلین اش در رابطه مشکلات عودت کنندگان آن ولایت با سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان صحبت کرده مشکلات موجود عودت کنندگان را با وی در میان گذاشت.
این دیدار که روز شنبه 19 دلو در مقر وزارت صورت گرفت عالمی بلخی در مورد شهرک های مهاجرین و ثبت نام عودت کنندگان وضاحت داده بیان نمود که هیچ عودت کننده بدون ثبت نام نخواهد ماند و بعد از شناسایی برای عودت کنندگان مستحق مطابق فرمان 305 ریاست جمهوری اسلامی افغانستان زمین توزیع خواهد شد.
خانم عسکری از فعالیت های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان ابراز تشکری و قدردانی نموده خواهان توجه بیشتر این وزارت در امر رسیدگی به خانواده های برگشت کننده شد.
همچنان در یک نشست جداگانه دیگر نیز جمعی از وکلای مردم در مجلس نمایندگان شورای ملی با وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار و مشکلات موکلین شان را با وی در میان گذاشتند

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۱۱:۵۳
Background image

بیش از ۴ صد خانواده در برخی ولایات کشور مساعدت دریافت نمودند

    در یک هفته گذشته برای۴ صد و ۲۱ فامیل در ۸ ولایت کشور مساعدت صورت گرفته است.

این کمک ها از تاریخ ۳ الی ۷ حمل سال روان در همآهنگی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان از طرف موسسات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱/۲ - ۹:۱۰
Background image

دومین جلسه کمیته اضطراری جلوگیری شیوع ویروس کرونا، اوقات کاری برای وزارت خانه و ادارات مستقل را فیصله نمود

به اساس دومین جلسه کمیته اضطراری جلوگیری شیوع ویروس کرونا که تحت رهبری استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری به روز سه شنبه 27 حوت1398 در صدارت برگزار گردید در مورد تایم کاری ادارات. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۷
Background image

وزیر امورمهاجرین: ایران اخراج اجباری را متوقف کرده؛ مهاجرین داوطلبانه برمی‌گردند


سید حسین عالمی بلخی، وزیر مهاجرین و عودت کنندگان در نشست فوق العاده مجلس نمایندگان که در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با حضور برخی از وزرا و مسئولان حکومت برگزار شده بود، گفت که. . .

بازگشت به خبر