مشکلات عودت کننده گان میدان وردک باوزیر امور مهاجرین در میان گذاشته شد

sadam_morr
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۱
مشکلات عودت کننده گان میدان وردک باوزیر امور مهاجرین در میان گذاشته شد

بانو حلیمه عسکری نماینده مردم میدان وردک در مجلس نمایندگان شورای ملی با تعداد از موکلین اش در رابطه مشکلات عودت کنندگان آن ولایت با سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان صحبت کرده مشکلات موجود عودت کنندگان را با وی در میان گذاشت.
این دیدار که روز شنبه 19 دلو در مقر وزارت صورت گرفت عالمی بلخی در مورد شهرک های مهاجرین و ثبت نام عودت کنندگان وضاحت داده بیان نمود که هیچ عودت کننده بدون ثبت نام نخواهد ماند و بعد از شناسایی برای عودت کنندگان مستحق مطابق فرمان 305 ریاست جمهوری اسلامی افغانستان زمین توزیع خواهد شد.
خانم عسکری از فعالیت های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان ابراز تشکری و قدردانی نموده خواهان توجه بیشتر این وزارت در امر رسیدگی به خانواده های برگشت کننده شد.
همچنان در یک نشست جداگانه دیگر نیز جمعی از وکلای مردم در مجلس نمایندگان شورای ملی با وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار و مشکلات موکلین شان را با وی در میان گذاشتند

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۲۲
Background image

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان از کمیشنری عالی سازمان ملل خواست که به مهاجرین افغان در کشور ترانزیتی توجه بیشتر نماید

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان پس از اشتراک در نشست چهل سال میزبانی پاکستان از مهاجرین، روز دوشنبه 28 دلو سال روان با آقای فلیپو گرندی کمیشنر عالی ملل متحد در امور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱:۲۳
Background image

معاون رئیس جمهور و وزیر امور مهاجرین با نمایندگان مهاجرین مقیم پاکستان دیدار کرد

استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور و سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان که به منظور اشتراک در "نشست چهل سال میزبانی پاکستان از مهاجرین"، به نمایندگی از دولت افغانستان به. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۳
Background image

هیئت اعزامی دولت افغانستان به پاکستان با کمیشنر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان دیدار کرد

هیئت دولت افغانستان تحت ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان که برای اشتراک در کنفرانس «چهل سال میزبانی پناهندگان افغان در پاکستان: مشارکت جدید برای همبستگی» به. . .

بازگشت به خبر