رئیس موسسه میرسی مالیزیا با وزیر امور مهاجرین ملاقات کرد

sadam_morr
یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۳۰ - ۷:۲۲
..
 
داکتر محمد اقبال بن عمر رئیس موسسه کشور مالیزیا روز یکشنبه 30 عقرب ۱۴۰۰ با الحاج خلیل‌الرحمن حقاني سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار و در رابطه به توزیع کمک های بشری به نیازمندان صحبت نمود.
وزیر امور مهاجرین ضمن اظهار سپاسگذاری از همکاری های کشور مالیزیا با افغانستان و مهاجرین افغان بیان کرد که وظیه مسلمانان است تا به همدیگر کمک کنند و ما از همه میخواهیم که دراین شرایط حساس با مردم افغانستان به ویژه مهاجرین در بخش های بشری، انکشافی و صحت همکاری داشته باشد.
رئیس موسسه مذکور بیان کرد که ما کوشش میکنیم در بخش های مختلف مهاجرین افغان را کمک کنیم و صدای آنها را به جهانیان برسانیم. وی همچنان افزود که مالیزیا یک کشور اسلامی است و با دول اسلامی مانند افغانستان و سوریه کمک و همکاری دارد.
افزون براین آقای محمد اقبال توضیح داد کار اصلی اداره اش مددرسانی به نیازمندان در بخش صحت است و این اداره آمادگی دارد در بخش های دیگر بشری نیز همکاری کند.
 

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۲۱:۱۵
Background image

سفیر ترکیه درکابل: ازجامعه جهانی تقاضا می نمایم که با مردم افغانستان، مساعدت بشری نمایند

 
مطلب فوق را جیهادارکنیایی سفیرترکیه در برنامه توزیع مساعدت،امروز۱۶ قوس،درولسوالی بگرامی بیان کرد.
مساعدت مذکور ازطرف موسسه آفاد ترکیه در هماهنگی با ریاست امور مهاجرین کابل، برای بیش. . .
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۰:۲۰
Background image

به 300 خانواده در کابل مدد رسانی شد

ریاست امورمهاجرین وعودت کننده گان ولایت کابل به روز دوشنبه پانزدهم قوس سال روان از توزیع مساعدت بسته های زمستانی برای 300خانواده بیجاشده ناشی از جنگ وناامنی ها خبرداد.

خانواده های. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۲۲:۴۷
Background image

برای یک هزار خانواده بیجاشده مساعدت شد

موسسه افاد ترکیه، برای هزار خانواده بیجاشده نیازمند درولسوالی موسهی ولایت کابل،به تاریخ ۱۴قوس سالروان، مساعدت خوراکی نمود.

قاری عبدالمتین رحیم زی، رییس امور مهاجرین ولایت کابل،. . .

بازگشت به خبر