یک مسابقه فوتبال میان تیم برگشت کنندگان و تیم اتحاد سبزوار هرات برگزار شد

sadam_morr
یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۲:۴۴
14

این بازی میان های برگشت کنندگان مقیم هرات و اتحادیه سبزوار به منظور ادغام فرهنگی و ذهنی برگشت کنندگان با جامعه میزبان در شهر هرات راه اندازی شد.

مسابقه متذکره روز شنبه 16 قوس سال روان با حضور داشت رئیس امور مهاجرین ولایت هرات، رحمت الله حکیمی رئیس عودت و ادغام مجدد، محمد آصف صالحی رئیس خدمات انجنیری، ذکرالله عطایی آمر خدمات اجتماعی و هیآت اعزامی مقام وزارت برگزار گردید که تیم عودت کنندگان نتیجه را شش بر صفر به نفع خود رقم زد.

ایجاد، تمویل و تجهیز بازی کنان از سوی وزارت صورت گرفته و در ختم بازی جهت تشویق و ترغیب هرچه بیشتر بازیکنان تقدیر نامه و کپ به هردو تیم اهداء و برنامه باصرف طعام چاشت خاتمه یافت.

قابل یادآوری است که هیئت اعزامی وزارت امور مهاجرین در دیدار با خانم مونسه حسن زاده معاون امور اجتماعی ولایت هرات نیز روی تطبیق برنامه های سیر علمی، فعالیت ورزشی و آگاهی دهی برای عودت کنندگان ساکن در آن ولایت بحث و گفتگو نمودند که خانم حسن زاده در راستای تطبیق برنامه های متذکره وعده همکاری همه جانبه نموده و از توجه وزارت امور مهاجرین به ولایت هرات، اظهار سپاس و قدردانی نمودند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۰:۲۱
Background image

وزارت امور مهاجرین و گروه کاری مشترک جامعه مدنی تفاهمنامه همکاری امضا کردند

داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و آقای احمدی رئیس شبکه گروه کاری مشترک جامعه مدنی به پای تفاهمنامه ای امضا کردند که بر اساس آن دو اداره برای دادخواهی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۱۰:۵۰
Background image

بیشتر از شش هزار خانواده مستحق در سراسر کشور کمک دریافت نمودند

برای شش هزار و ۵۱۹ خانواده بیجاه شده و مستحق در یک هفته گذشته کمک صورت گرفت. این مساعدت های زمستانی از تاریخ ۲۸ جدی الی سوم دلو سال روان در همآهنگی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۷:۵
Background image

وزیر امور مهاجرین و رئیس اداره برنامه غذایی جهان در رابطه به همکاری های مشترک دو اداره صحبت کردند

رابرت کسکا رییس دفتر سازمان غذایی جهان(دبلیو اف پی) در کابل، روز پنجشنبه 3 جدی سال روان با سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان دیدار و در رابطه به همکاری های مشترک دو. . .

بازگشت به خبر