یک مسابقه فوتبال میان تیم برگشت کنندگان و تیم اتحاد سبزوار هرات برگزار شد

sadam_morr
یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۲:۴۴
14

این بازی میان های برگشت کنندگان مقیم هرات و اتحادیه سبزوار به منظور ادغام فرهنگی و ذهنی برگشت کنندگان با جامعه میزبان در شهر هرات راه اندازی شد.

مسابقه متذکره روز شنبه 16 قوس سال روان با حضور داشت رئیس امور مهاجرین ولایت هرات، رحمت الله حکیمی رئیس عودت و ادغام مجدد، محمد آصف صالحی رئیس خدمات انجنیری، ذکرالله عطایی آمر خدمات اجتماعی و هیآت اعزامی مقام وزارت برگزار گردید که تیم عودت کنندگان نتیجه را شش بر صفر به نفع خود رقم زد.

ایجاد، تمویل و تجهیز بازی کنان از سوی وزارت صورت گرفته و در ختم بازی جهت تشویق و ترغیب هرچه بیشتر بازیکنان تقدیر نامه و کپ به هردو تیم اهداء و برنامه باصرف طعام چاشت خاتمه یافت.

قابل یادآوری است که هیئت اعزامی وزارت امور مهاجرین در دیدار با خانم مونسه حسن زاده معاون امور اجتماعی ولایت هرات نیز روی تطبیق برنامه های سیر علمی، فعالیت ورزشی و آگاهی دهی برای عودت کنندگان ساکن در آن ولایت بحث و گفتگو نمودند که خانم حسن زاده در راستای تطبیق برنامه های متذکره وعده همکاری همه جانبه نموده و از توجه وزارت امور مهاجرین به ولایت هرات، اظهار سپاس و قدردانی نمودند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۱:۳۵
Background image

بیش از 40 هزار خانواده طی یک ماه گذشته در سراسر کشور مساعدت شده‌اند

در جریان یک ماه گذشته (1_30 سنبله) دست‌کم 43 هزار و 594 خانواده در 25 ولایت کشور تحت پوشش مساعدت ‌های وزارت امور مهاجرین و برخی از موسسات همکار ملی و بین المللی وزارت قرار گرفته‌اند.

و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۸:۳۲
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان با معاون سفیر آلمان در کابل، دیدار کرد.

چهارشنبه، ۲میزان؛

نور رحمن اخلاقی نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان با معاون سفیر آلمان دیدار نمود. در این‌نشست دو طرف به هم‌کاری‌های بیشتر، رفع نیازمندی‌های بی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۱:۱۱
Background image

بیش از هشتاد هزار تن طی یک ماه گذشته از ایران به کشور بازگشته ‌اند

طی یک ماه گذشته ( 1_30 سنبله) دست‌کم 81 هزار و 566 تن به گونه جبری و داوطلبانه از دو مرز اسلام قلعه و میلک به کشور عودت کرده اند.

بر بنیاد گزارش‌های نمایندگی‌های وزارت امور مهاجرین و. . .

بازگشت به خبر