وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان از جریان کار تعمیراتی وزارت، نظارت کرده و مشکلات را بررسی نمود

sadam_morr
شنبه ۱۳۹۸/۶/۹ - ۹:۴۳
وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان از جریان کار تعمیراتی وزارت، نظارت کرده و مشکلات را بررسی نمود

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان از جریان کار ساخت یک مسجد در محوطه این وزارت و جریان کار تعمیراتی و استحکامی بخش های از ساختمان وزارت بازدید و نظارت نموده و مشکلات فراروی پیشرفت کار را مورد بررسی قرار داد.

این مسجد با پیشنهاد و خواست وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان از موسسه تیکای کشور ترکیه، در سحن وزارت امور مهاجرین ساخته می شود. وزير امور مهاجرین از موسسه مذکور خواست که نظارت اش را بر جریان کار شرکت پیمان کار افزایش دهد، همچنان ایشان از شرکت پیمان کار نیز خواست که الی زمان تعیین شده در قرارداد، کار ساخت مسجد را به اتمام برساند.

در همین حال وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان روز پنجشنبه 7 سنبله سال روان، از جریان کار تعمیراتی و استحکامی بخش های دیگر وزارت نیز نظارت نموده و به ریاست خدمات انجینری دستور داد که در بهبود کیفیت و سرعت کار توجه نمایند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۵:۵۷
Background image

جلسه کمیته اتباع، مرزی و مبارزه علیه مواد مخدر در وزارت امور مهاجرین دایر گردید

جلسه کمیته اتباع، مرزی و مبارزه علیه مواد مخدر، تحت ریاست داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان امروز شنبه 23 سنبله سال روان دایرشد.

هدف از تدویر این جلسه. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۰:۱۲
Background image

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، بمنظور تطبیق برنامه ، اسکان بشری پایدار در ساحات شهری برای ادغام مجدد با اداره اسکان بشری ملل متحد همکاری می نماید

اداره اسکان بشر ملل متحد به حمایت مالی اتحادیه اروپا و دنمارک در مطابقت به فرمان 305 ریاست جمهوری جهت توزیع زمین دولتی را برای عودت کنندگان، بیجاشده ها و فامیل های شهدای نیروهای امنیتی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۸:۴۴
Background image

مشکلات بیجاشده های داخلی ولایات شمال به بررسی گرفته شد

در جلسه که روز پنجشنبه 21 سنبله سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان دایر شد، مشکلات بیجاشده های داخلی ولایات قندز، فاریاب، تخار، بدخشان و بغلان مورد بررسی قرار گرفت. دراین. . .

بازگشت به خبر