مقامات وزارت امور مهاجرین و اداره سازمان بین المللی مهاجرت روی برنامه های اشتغالزایی برای برگشت کنندگان صحبت کردند

sadam_morr
جمعه ۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۴:۵۲
ملاقات وزير امور مهاجرين با رييس اى او ام
سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و لورانس هارت رئیس سازمان بین المللی مهاجرت(IOM)، در یک نشست مشترک روی هماهنگی بیشتر دو اداره جهت تطبیق برنامه رادا و چگونگی تطبیق این برنامه که به منظور اشتغالزایی برگشت کنندگان راه انداه شده است، بحث و تبادل نظر نمودند. این نشست روز سه شنبه 15 اسد سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان صورت گرفت و برخی از مسئولان تخنیکی هر دو اداره نیز در آن حضور داشتند. وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان ضمن تاکید به هماهنگی بیشتر و نظارت پذیری اداره سازمان بین المللی مهاجرت به وزارت امور مهاجرین، بیان کرد که برای موثریت بیشتر برنامه رادا و موفقیت روند ادغام برگشت کنندگان در جامعه، باید انتخاب پروژه های اشتغالزایی برگشت کنندگان با هماهنگی وزارت امور مهاجرین صورت گیرد زیر ما جداً طرفدار این هستیم که برنامه رادا با موفقیت و شفافیت بیشتر تطبیق گردد. وی همچنان در این نشست به آغاز زودهنگام برنامه شورا نیز تاکید نموده از سازمان بین المللی مهاجرت و اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد خواست که آنان نیز بخش های محول شده اش را با زودی تکمیل و برنامه شورا را آغاز نماید. رئیس IOM دراین نشست تعهد سپرد که موارد مهم تطبیق پروژه های رادا را برای موثریت بیشتر آن، با وزارت امور مهاجرین و کمیته رهبری این برنامه شریک خواهد ساخت.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۵:۶
Background image

وزارت امور مهاجرین یک ورکشاپ را به منظور تامین ارتباطات موثر دایر کرد

این ورکشاپ با همکاری مشترک آمریت جندر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان و مشارویت ارتقای ظرفیت این وزارت به منظور تامین ارتباط موثر کارمندان با ولایات با سایر نهادها، روز چهارشنبه 22. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۶
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان تامین شفافیت بیشتر روئسای ولایات در امور کاری شان شد

در نشست که وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، چهارشنبه 22 عقرب سال روان با روئسا و کارمندان 17 ولایت کشور داشت از آنان خواست که در امور کاری شان به تامین شفافیت بیشتر توجه نماید. این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۰
Background image

معین امور پناهندگان با سفیر افغانستان در یونان دیدار کرد

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان با میرویس صمدی سفیر افغانستان در یونان روی وضعیت مهاجرین افغان در آن کشور صحبت نمود. وی از سفیر افغانستان خواست که به. . .

بازگشت به خبر