معین امور پناهندگان روی مدیریت درست پول‌های کمکی در عرصه "مهاجرت و عودت" تاکید کرد

anwari_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۴:۴۷
_____________

در نشستی با مسول بخش مهاجرت سفارت انگلستان در افغانستان، وفی الله کاکر معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین  و عودت کنندگان با ابراز قدردانی از همکاری های چندین ساله انگلستان با افغانستان بیان کرد که نیاز است تا پول های کمک شده برای مدیریت برگشت کنندگان، ادغام پایدار و شغلزایی برای آنان به گونه درست مصرف و مدیریت شود.

این نشست به روز دوشنبه، 26 عقرب سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین برگزار شده بود و آقای کاکر با تاکید بر موثریت بیشتر برنامه‌ها، از انگلستان خواست تا همکاری‌های دو جانبه‌اش را با دولت افغانستان افزایش داده و نزدیک‌تر سازد.

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
Background image

دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر. . .

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
Background image

اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
Background image

وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر