پاکستان، یکمقدار مواد خوراکی را، به حکومت افغانستان مساعدت نمود

sadam_morr
شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۶:۱۰
___________

سفیرجمهوری اسلامی پاکستان، ۱۶ لاری مواد خوراکی، مساعدت آن کشور را دیروز23 میزان سالروان، به سرپرست وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، سپرد.

محترم خلیل الرحمن حقانی، از حکومت پاکستان وسایر کشورهای کمک کننده که درشرایط حساس با مردم افغانستان مساعدت نموده اند، قدر دانی نمود وافزود که امریکا و جامعه جهانی بیست سال با حکومتی که آ لوده بافساد بود، کمک نمودند وحالا که در سراسرکشور امنیت وثبات تأمین است، باید مردم افغانستان را کمک وهمکاری نمایند.

منصور احمد خان سفیر پاکستان، مقیم کابل گفت که افغانستان وپاکستان، دوکشور همسایه و دارای دین و کلتور مشترک اند و پاکستان هیچوقت افغانها را تنها نمی گذارد و برعلاوه کمک های بشری، به همکاریهای خود درسایر بخشها نیز ادامه میدهد.

وی از بازگشایی دوباره در وازه های تورخم، ویش وسایر بنادر، اطمینان داده و افزود که عنقریب، همه دروازه ها به روی افغانهای که اسناد مورد نیاز را داشته باشند، باز می شود و برای آنعده مریضان که اسناد نداشته باشند، به اساس نیازمندی که دارند، اجازه عبور داده می شود.

 

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۲۱:۱۵
Background image

سفیر ترکیه درکابل: ازجامعه جهانی تقاضا می نمایم که با مردم افغانستان، مساعدت بشری نمایند

 
مطلب فوق را جیهادارکنیایی سفیرترکیه در برنامه توزیع مساعدت،امروز۱۶ قوس،درولسوالی بگرامی بیان کرد.
مساعدت مذکور ازطرف موسسه آفاد ترکیه در هماهنگی با ریاست امور مهاجرین کابل، برای بیش. . .
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۰:۲۰
Background image

به 300 خانواده در کابل مدد رسانی شد

ریاست امورمهاجرین وعودت کننده گان ولایت کابل به روز دوشنبه پانزدهم قوس سال روان از توزیع مساعدت بسته های زمستانی برای 300خانواده بیجاشده ناشی از جنگ وناامنی ها خبرداد.

خانواده های. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۲۲:۴۷
Background image

برای یک هزار خانواده بیجاشده مساعدت شد

موسسه افاد ترکیه، برای هزار خانواده بیجاشده نیازمند درولسوالی موسهی ولایت کابل،به تاریخ ۱۴قوس سالروان، مساعدت خوراکی نمود.

قاری عبدالمتین رحیم زی، رییس امور مهاجرین ولایت کابل،. . .

بازگشت به خبر