وزیر امور مهاجرین به دقت بیشتر در ثبت‌نام و سروی متقاضیان زمین تاکید کرد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۷:۵
_____________

نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات، از مرکز ثبت‌نام متقاضیان زمین و ریاست امور مهاجرین آن ولایت دیدار و به دقت بیشتر در ثبت نام متقاضیان زمین تاکید کرد.

مرکز ثبت‌نام متقاضیان زمین با همکاری مشترک اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد (UN - HABITAT) و وزارت امور مهاجرین در چهارچوب برنامه شورا در ولایت هرات به منظور ثبت بازگشت کنندگان متقاضی زمین در آن ولایت اعمار گردیده است.

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیدارش ازین مرکز به دقت کامل مسؤلان در ثبت نام و سروی بازگشت کنندگان تاکید کرده بیان کرده که "هرچند در فرمان جدید ریاست جمهوری در عرصه توزیع زمین به بازگشت کنندگان، بیجاشدگان داخلی و خانواده شهدای نیروهای امنیتی و منابر میکانیزم های برای شفافیت در نظر گرفته شده با آنهم نیاز است تا مسوولان ثبت‌نام و سروی از دقت بیشتر کار بگيرند."

در همین حال وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیدارش از ریاست امور مهاجرین ولایت هرات نیز وضعیت اداری را بررسی و با کارمندان آن اداره تعارف حاصل کرد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی کنسرن دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با خانم مارتا مدهانی، سرپرست موسسه بین المللی کنسرن در افغانستان از کارکردهای این سازمان در عرصه خدمت. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۴
Background image

جلالتمآب محمد اشرف غنی ریس جمهور کشور با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در رابطه با بیجاشدگان و پناهندگان افغان به تفصیل صحبت کرد.

کلیات طرح های اصلاحی مرتبط به مدیریت بیجاشدگان داخلی و مهاجران افغان از سوی وزیر امور مهاجرین ارایه شد و مقام ریاست جمهوری با تاکید به خدمت گزاری موثر، استفاده از ابزار مدرن و‌دیجیتال. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۸:۹
Background image

کنسرسیوم تشخیص مستحقین برای توزیع زمین در ولایت هرات افتتاح شد

این کنسرسیوم که بر اساس فرمان ۱۰۸ رئیس جمهور کشور به منظور تشخیص و توزیع زمین مناسب جهت ادغام مجدد و اعمار مسکن قابل استطاعت برای عودت کننده گان، بیجاشده گان داخلی، خانوادهای شهدای. . .

بازگشت به خبر