وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
______________

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به نیازمندان به مصرف برسد نه مصارف اداری تطبیق کنندگان.

در این نشست که روز سه شنبه 5 اسد سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان برگزار شد، مسئولان اداره NRC در رابطه به پروژه اشتغالزایی از طریق آموزش و فراهم‌سازی و تقویت تجارت برای برگشت کنندگان و بیجاشده های داخلی، معلومات ارایه کردند.

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان ضمن تاکید به موثریت بیشتر برنامه های اشتغالزایی بیان کرد که: اکنون ما در یک وضعیت حساس قرار داریم، موج بیجاشده ها در جاده ها و فضای باز نیاز به رسیدگی اولیه دارد، لازم است دراین شرایط بودجه آن عده از پروژه های که پیشرفت کافی ندارد در هماهنگی با کمک کننده گان تعدیل گردیده و در بخش ارایه خدمات بشردوستانه به بیجاشده ها به مصرف برسد.

وی همچنان تاکید کرد که باید بررسی شود تا هزینه مصرف شده برای کاریابی افراد تناسب منطقی با رفع نیازهای شان داشته باشد. همچنان افرادیکه به شرکت ها جهت کاریابی معرفی می گردد باید بیجاشده ها و عودت کنندگان نیازمند باشند.

 

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۵ - ۱۲:۵۲
Background image

جهت رفع مشکلات بیجاشده ها درمربوطات ولایت کابل،جلسه کمیته ارزیابی دایر شد

کمیته ارزیابی بیجاشده های داخلی، بمنظور رفع مشکلات خانواده های بیجا شده، اخیرأ در ریاست امور مهاجرین ولایت کابل تشکیل جلسه داد.

دراین جلسه که به اشتراک نماینده های موسسات بین المللی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۷:۵۸
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، با مسوول موسسه اوچا ملاقات نمود

محترم الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین امروز31  سنبله سال روان، دردفتر کارش با مسوول موسسه اوچا وهیأت همراه اش دیدار نمود.

محترم حقانی با قدر دانی از همکاریهای اداره. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۸:۲۱
Background image

معین جدیدالتقرر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان معرفی شد

محترم الحاج ارسلا خان خروتی، امروز، ۳۰ سنبله سالروان، از طرف محترم خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین، بحیث معین آنوزارت معرفی شد.

وزیر امور مهاجرین گفت که تقرر درهمچون پست ها. . .

بازگشت به خبر