محموله های کمکی پاکستان به وزارت امور مهاجرین تحویل داده شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳
morr
 
21موتر مساعدت مختلف النوع غذایی وغیر غذایی موسسه الخدمت جمعیت علمای پاکستان به روز سه شنبه، ۲۱ جدی سال روان به وزارت امور مهاجرین سپرده شد.
الحاج محمد ارسلاح خروتی، معین مالی و اداری وزارت ضمن قدردانی از همکاری و کمک‌های پاکستان از کشور و نهادهای مددرسان خواست تا در شرایط کنونی با مردم افغانستان کمک کند.
وی اضافه کرد: این کمک ها بسنده نیست و نمیتواند مشکلات خانواده های نیازمند را حل کند. از خانواده‌های نیازمند میخواهیم تا کمک‌های شان را افزایش دهد.
خروتی بیان کرد که پیش از این نیز به خانم‌ها بسته‌های کمکی توزیع شده بود و پس از این نیز توزیع مساعدت‌ها به خانواده‌های نیازمند در اولویت کار وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان قرار خواهد داشت.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران هم وعده‌ی کمک های بشری داده است و نشست مشترک امارت اسلامی با وزارتهای داخله و خارجه این کشور مثبت بوده است و در آینده نزدیک نیز نشست دوباره برگزار خواهد شد.
این کمک‌ها توسط وزارت امور‌مهاجرین و عودت کنندگان به ۲ هزار و ۵۰۰ خانواده بیجاشده و نیازمند توزیع خواهد شد.
پیش از این نیز امارات متحده عربی، قزاقستان، روسیه، چین و برخی از کشورهای دیگر محموله‌های کمکی بشردوستانه به افغانستان ارسال کرده بودند.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۵
Background image

نشست هماهنگی برنامه های مشترک وزارت و اداره پناهندگان سازمان ملل دایر شد

نشستی از بهر هماهنگی برنامه های مشترک وزارت امور مهاجرین و اداره پناهندگان سازمان ملل متحد که در تفاهمنامه همکاری سال 2022 دو اداره مشخص گردیده، دایر شد. 

در این نشست که روز سه شنبه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۴۹
Background image

رحیمزی: امارت اسلامی مصمم به ختم روند بیجاشدگی در افغانستان است

قاری عبدالمتین رحیمزی، رئیس امور مهاجرین و عودت کنندگان ولایت کابل در جریان انتقال بیجاشده ها به ولایات اصلی شان بیان کرد که امارت اسلامی تصمیم دارد روند بیجاشدگی در افغانستان را خاتمه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۱۵
Background image

امتحان 25 بست اعلان شده وزارت اخذ شد

امتحان 25 بست قراردادی تحت عنوان سروی کننده از طریق رقابت آزاد، روز پنجشنبه 13 اسد، با اشتراک 185 تن داوطلب در مقر وزارت اخذ شد.

این بست ها که بر اساس تفاهمنامه همکاری(PPA) در سال. . .

بازگشت به خبر