سرپرست وزارت امور مهاجرین با رئیس اداره پناهندگان سازمان ملل متحد دیدار کرد

anwari_morr
یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۱۵:۲
231

مولوی خلیل الرحمن حقانی سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیدار با خانم وین بیورن کارولاین رئیس اداره پناهندگان سازمان ملل متحد در افغانستان، روی ادامه رسیدگی ها و همکاری های آن اداره برای بیجاشده ها و نیازمندان صحبت کرد.
سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در این نشست که روز شنبه 20 سنبله سال روان صورت گرفت،رسیدگی به بیجاشده های داخلی را در شرایط کنونی یک امر مهم عنوان کرد و از اداره پناهندگان سازمان ملل متحد(UNHCR)خواست که در هماهنگی با وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و با در نظر داشت شفافیت برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی تلاش نماید.
وی افزود که امارت اسلامی افغانستان در زمینه تامین امنیت کارمندان محلی آن اداره همکاری می نماید.
رئیس اداره UNHCR در رابطه به برنامه های کاریش در زمینه رسیدگی به برگشت کنندگان و بیجاشده های داخلی به سرپرست وزارت امور مهاجرین معلومات داد.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۷:۵۸
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، با مسوول موسسه اوچا ملاقات نمود

محترم الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین امروز31  سنبله سال روان، دردفتر کارش با مسوول موسسه اوچا وهیأت همراه اش دیدار نمود.

محترم حقانی با قدر دانی از همکاریهای اداره. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۸:۲۱
Background image

معین جدیدالتقرر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان معرفی شد

محترم الحاج ارسلا خان خروتی، امروز، ۳۰ سنبله سالروان، از طرف محترم خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین، بحیث معین آنوزارت معرفی شد.

وزیر امور مهاجرین گفت که تقرر درهمچون پست ها. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۹ - ۱۳:۳
Background image

رییس جدید التقرر ریاست امور مهاجرین وعودت کننده گان ولایت کابل، به منسوبین آنریاست معرفی شد

محترم قاری عبدالمتین رحیم زی، رییس جدیدالتقرر ریاست امور مهاجرین ولایت کابل،امروز29سنبله سالروان، ازجانب محترم قاری محمود شاه، شخصیت علمی وجهادی، به کارمندان آن اداره معرفی شد.

درمحفلی. . .

بازگشت به خبر