رئیس جدید اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان معرفی شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۲
رئیس جدید اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان معرفی شد

جلال الدین وقاد بر اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به حیث رئیس اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان تقرر حاصل نموده و روز یکشنبه ۲۲جدی سال روان توسط وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان به کارمندان این وزارت معرفی شد.
جلال الدین وقاد در سال ۲۰۱۷ سند لیسانس اش را از رشته قانون و شرعیات دانشگاه بین المللی اسلامی اسلام آباد بدست آورده و پس از آن بحیث مشاور حقوقی در وزارت مالیه و وزارت امور مهاجرین به حیث مشاور حقوقی کار نموده است.
همچنان وی از ۲۰۰۸ الی ۲۰۱۲ میلادی در موسسات خصوصی ایفای وظیفه نموده است.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۳:۲۵
Background image

وزیر امور مهاجرین : بیجاشده ها نیز مستحق برنامه ادغام پایدار و مسکن هستند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک نشست مشترک با رئیس اداره هبیتات و مشاور رئیس جمهور در امور مهاجرت، تاکید کرد که در برنامه شورا به بیجاشده ها نیز توجه صورت گیرد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۸
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان همکاری ایالت متحده آمریکا در امر رسیدگی به بیجاشدگان داخلی گردید

به گفته وزیر امور مهاجرین وضعیت پیش آمده در اثر گسترش ویروس کرونا خانواده های زیادی را در افغانستان به مشکل اقتصادی مواجه ساخته، بیجاشده های داخلی که آسیب پذیر ترین قشر جامعه است بیشتر. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۴
Background image

مجلس نمایندگان شورای ملی از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مجلس نمایندگان درخواست ارایه گزارش نموده و هفته گذشته در جلسه عمومی این مجلس از کارکردها، فعالیت ها و دستاوردهای پنج سال گذشته وزارت گزارش داد.

میرر. . .

بازگشت به خبر