رئیس جدید اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان معرفی شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۲
رئیس جدید اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان معرفی شد

جلال الدین وقاد بر اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به حیث رئیس اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان تقرر حاصل نموده و روز یکشنبه ۲۲جدی سال روان توسط وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان به کارمندان این وزارت معرفی شد.
جلال الدین وقاد در سال ۲۰۱۷ سند لیسانس اش را از رشته قانون و شرعیات دانشگاه بین المللی اسلامی اسلام آباد بدست آورده و پس از آن بحیث مشاور حقوقی در وزارت مالیه و وزارت امور مهاجرین به حیث مشاور حقوقی کار نموده است.
همچنان وی از ۲۰۰۸ الی ۲۰۱۲ میلادی در موسسات خصوصی ایفای وظیفه نموده است.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۰:۲۱
Background image

وزارت امور مهاجرین و گروه کاری مشترک جامعه مدنی تفاهمنامه همکاری امضا کردند

داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و آقای احمدی رئیس شبکه گروه کاری مشترک جامعه مدنی به پای تفاهمنامه ای امضا کردند که بر اساس آن دو اداره برای دادخواهی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۱۰:۵۰
Background image

بیشتر از شش هزار خانواده مستحق در سراسر کشور کمک دریافت نمودند

برای شش هزار و ۵۱۹ خانواده بیجاه شده و مستحق در یک هفته گذشته کمک صورت گرفت. این مساعدت های زمستانی از تاریخ ۲۸ جدی الی سوم دلو سال روان در همآهنگی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۷:۵
Background image

وزیر امور مهاجرین و رئیس اداره برنامه غذایی جهان در رابطه به همکاری های مشترک دو اداره صحبت کردند

رابرت کسکا رییس دفتر سازمان غذایی جهان(دبلیو اف پی) در کابل، روز پنجشنبه 3 جدی سال روان با سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان دیدار و در رابطه به همکاری های مشترک دو. . .

بازگشت به خبر