بمنظور مساعدت بیجا شده ها و سایر نیازمندان، در ولایت پنجشیر، هیاتی به آنولایت سفرنمود

sadam_morr
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۷:۵۷
____________

هیاتی، تحت ریاست رئیس عمومی دریافت راه حل های دایمی برای بیجاشده ها، به تاریج۱۸ میزان، به ولایت پنجشیر سفر نمود.

این هیآت تحت ریاست مولوی شمال خان عثمانی، رئیس عمومی دریافت راه حل های دایمی، برای بیجاشده ها و به ترکیب مفتی عبدالمطلب حقانی، رئیس اطلاعات و ارتباط عامه وزارت امور مهاجرین، مولوی محب الله مخلص، نماینده وزارت ارشاد ودعوت، مولوی صدیق الله، مسوول استخبارات ولایت پروان ویکتعداد دیگر، به تاریخ۱۸ میزان، عازم آنولایت شدند.

مولوی روح الله، معاون ولایت پنجشیر ضمن قدردانی از هیات مذکور گفت که مردم این ولایت از مساعدت امارت اسلامی افغانستان خوشنود هستند.

 موصوف کمکهای وزارت امور مهاجرین را موثر دانسته بادرنظرداشت مشکلات مردم آنولایت، خواهان توجه بیشتر وزارت امور مهاجرین شد.

مولوی شمال خان عثمانی، رئیس دریافت راه حل های دایمی برای بیجاشده ها گفت که درحال حاضر، برای ۵۰۰ خانواده، به این ولایت مساعدت انتقال شده و از آن میان، برای ۸۹ خانواده توزیع شده و توزیع برای۴۱۱ فامیل دیگر، جریان دارد. به گفته موصوف این مساعدت برای هرخانواده، شامل ۵۰ کیلو آرد،۲۰ کیلو برنج، دوتخته کمپل، دوثوب جمپر و یک کیت مواد خوراکی می باشد.

 مولوی محب الله مخلص، نماینده وزارت ارشاد و دعوت گفت که کمکها ادامه می یابد و هیات مختلط برای جذب کمک بیشتر برای مردم ولایت پنجشیر تلاش می نماید.

 

تازه ترین خبر

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۲:۱۸
Background image

معین مسلکی وزارت امور مهاجرین با مسئولین و مقامات ولایت بغلان دیدار و گفتگو نمود

مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت امور مهاجرین در سفر رسمی که به ولایت بغلان داشت به تاریخ 5 قوس در جلسه هماهنگی مسوولین ولایت بغلان اشتراک نمو.

درین نشست که  به  اشتراک مولوی سمیع. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۴۵
Background image

وزیر امور مهاجرین به مسئولان ولايتي وزارت: از تعصب، اندیوالی و خویش‌خوری جداً خودداری کنید

الحاج خلیل‌الرحمن حقا ني، وزیر امور مهاجرین در نشستی با مسئولان ولايتي وزارت در رابطه به بهبود امور اداری، هماهنگی با مرکز و همکاری و نظارت بیشتر بر موسسات جهت بهبود خدمت رسانی به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۱۰
Background image

بمنظور تسریع فعالیتهای برنامه PPA- 2022، جلسه ای در وزارت امور مهاجرین دایر شد

جهت تسریع فعالیتهای شامل پلان برنامه PPA- 2022، جلسه ای تحت ریاست رییس پالیسی وپلان، به تاریخ 3قوس در وزارت امور مهاجرین دایر شد.

در این جلسه که به اشتراک کارمندان شامل برنامه مذکور. . .

بازگشت به خبر