امضای تفاهمنامه میان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و موسسه IRARA

sadam_morr
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۹:۵۲
___________

تفاهمنامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و موسسه IRARA به روز یکشنبه، 12 ثور سال روان خورشیدی توسط وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عبدالقادر عمری، رییس این موسسه در دفتر معینیت امور پناهندگان امضا شد.

بر اساس این تفاهمنامه، موسسه مذکور در هماهنگی کامل با وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان برنامه‌های کمک‌رسانی به عودت کنندگان را تطبیق و در هماهنگی مشترک از پروژه‌ها نظارت و ارزیابی می‌کند. همچنان بر بنیاد این تفاهمنامه موسسه ایرارا مکلف است تا گزارش پیشرفت‌های کاری‌اش را به وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان تا ختم برنامه و بصورت منظم تسلیم کند.

آقای عمری به معین امور پناهندگان تعهد سپرد تا در هماهنگی نزدیکتر با وزارت کار و گزارش‌ دوامدار فعالیت‌های دفترش را به وزارت ارایه کند.

موسسه یادشده اکنون در بخش کمک‌رسانی به عودت کنندگان در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی و 34 ولایت دیگر فعالیت دارد.

 

 

تازه ترین خبر

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۵۵
Background image

وزارت امور مهاجرین به منظور رسیدگی بهتر به بیجاشده های داخلی تفاهمنامه های همکاری را به ارزش بیش از 150 میلیون افغانی با ادارات تطبیق کننده امضا کرد

تفاهمنامه همکاری هفت پروژه که به منظور رسیدگی به بیجاشده های داخلی و برگشت کنندگان در کشور طرح شده و ارزش مجموعی آن 153 میلیون و 261 هزار و 502 افغانی می شود، میان وزارت امور مهاجرین و. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۴۰
Background image

گفتگوی معین امور پناهندگان با اتحادیه اروپا؛ در این جلسه روی پالیسی جامع مهاجرت بحث شد

در نشستی با نمایندگان اتحادیه اروپا که به روز چهار شنبه، 15 ثور سال روان خورشیدی به‌گونه مجازی صورت گرفت، وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با اشاره. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۱:۵۹
Background image

اعضای نهاد جوانان پشه یی با معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار کردند

شماری از اعضای نهاد جوانان پشیه یی روز پنجشنبه شانزدهم ثور سال روان خورشیدی در دیدار با شیر علم امله‌وال، معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، مسند وی را. . .

بازگشت به خبر