گفتگوی مجازی معین امور پناهندگان با مسوولین بخش مهاجرت و دیاسپورای  اداره (GIZ)

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۳۲
__________

در گفتگوی تصویری به روز سه‌شنبه (30 جدی) سال روان با مسوولین بخش‌های مهاجرت و دیاسپورا(PMD) و مهاجرت و توسعه(PME) اداره کمک‌های بشری آلمان (GIZ)، وفی الله کاکر_ معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از سهیم شدن و توجه این سازمان بین المللی در امور مهاجرت و دیاسپورای افغان ابراز قدردانی کرد.

در این گفتگو، اداره کمک‌های بشری آلمان یا جی آی زید تعهد سپرد که در واحد تاسیس شده جدید در این وزارت ( ریاست دیاسپورا)، تطبیق پالیسی ملی دیاسپورای افغان(ANDEP) و مشاوره تخنیکی برای انستیتیوت مطالعات مهاجرت با وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان همکاری می‌کند.

همچنان، آقای کاکر و مسوولین اداره کمک‌های بشری آلمان برای همکاری‌های بیشتر و صادقانه میان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و سازمان بین المللی جی آی زید توافق کردند.

 

 

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۴:۴۸
Background image

وزیر امور مهاجرین؛ کمک های بشردوستانه امری حیاتی است اما به تنهایی نمی تواند ریشه اصلی مهاجرت و بیجاشدگی را برطرف کند

این مطلب توسط نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشست "گروه اصلی حمایت از استراتژی راه حل های منطقه یی برای پناهندگان افغانستان"، در کابل بیان شد.

در نشست افتتاحیه. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۲:۱۷
Background image

         ولی الله جلال، معین مالی واداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، به تاریخ 3حوت سال روان، شهرکهای مهاجرین خلیل الله خلیلی والطفات را مورد برسی قرارداد.

 

معین مالی واداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان،ازشهرک های خلیل الله خلیلی والطفات دیدن نمود

         مطابق ماده، 31 فرمان 108 ریاست جمهوری ا.ا، وزارت امورمهاجرین،اداره انکشاف زون. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۸:۳۶
Background image

وزیر امور مهاجرین با سفیر سویس؛ بیجاشدگی ریشه مهاجرت است

نور الرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در مقر این وزارت با آقای بندیکت ادوارد دی سرجات سفیر سویس برای افغانستان و پاکستان، دیدار نموده و در رابطه به مدیریت و رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر