وزیر امور مهاجرین وعودت کننده گان به ولایت ارزگان سفرنمود

sadam_morr
دوشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲ - ۱۰:۱۷
________________

به ادامه سفرهای رسمی الحاج خلیل الرحمن حقانی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان  روز شنبه 30 دلو سال روان به ولایت ارزگان رفته و فعالیت های ریاست امور مهاجرین آن ولایت را مورد بررسی قرار داد.

وزیر امور مهاجرین  وعودت کننده گان طی سخنرانی به  مامورین ملکی ونظامی گفتند که ما ازیک مبارزه پاک به این جا و مقام رسیده ایم که از برکت خون شهدا ما میباشد وبرمالازم است که قدرخون شهدا خویش را بداریم

وزیر امورمهاجرین هدف این سفررا حل مشکلات خوانده و خطاب به نظامیان مسوول درآن ولایت سفارش نموده گفتند که ازوقت استفاده سالم نماید که مردم افغانستان به حمایت شما ضرورت دارد، وبرای مردم زمینه کار را فراهم نمودن مسولیت شماست که باید از شما به عنوان یک مجاهد یادشود.

سپس حاضرین مشکلات خویش را بیان نموده ،آقای حقانی افزودند که برای حل مشکلات مردم ارزگان حرف شان را به مرکز رسانیده وبرای حل ان کوشش خواهم نمود.

وزیر امورمهاجرین به نماینده های نهاد های همکاردر ارزگان گفتند که درانجام  فعالیت های خویش در هماهنگی با مقام ولایت همکار باشند ومستحقین دراولویت کاری شان قرارداده شود.

همچنان برای تعدادی از خانواده های نهایت آسیب پذیرکمک نقدی ومواد غذایی که شامل یک بوجی آرد، یک بشکه سه لیتره روغن نیز توزیع نمودند.

اشتراک کننده گان و حاضرین از وزیر امور مهاجرین بخاطر کمک ها به خانواده های نیازمند آن ولایت قدردانی کرده و خواهان افزایش همکاری های موسسات و ادارات کمک کننده  شدند.

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۱۳:۵۳
Background image

تفاهمنامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسه CAHPO امضا شد

تفاهمنامه همکاری میان وزارت امورمهاجرین و موسسه عمل اجتماعی برای التیام فقر(CAHPO ) به تاریخ 14 جوزا امضا شد.
به اساس تفاهمنامه امضا شده ، به مصرف مجموعی 68 هزارو 206 دالر امریکایی برای. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۷
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین، با متنفذین ولسوالی اندر غزنی ملاقات کرد

الحاج خلیل الرحمن حقانی سرپرست وزارت امور مهاجرین، بامتنفذین ولسوال اندر غزنی، در دفتر کارش ملاقات نمود.
دراین دیدارمتنفذین یاد شده یک سلسله مشلات شانرا بیان وخواهان همکاری وزیر امور. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۱:۵۱
Background image

وزیر امور مهاجرین، با افغانهای مهاجرمتقاضی حج بیت الله شریف صحبت نمود

الحاج خلیل الرحمن حقانی وزیر امور مهاجرین، با آنعده هموطنان مهاجر که از طریق این وزارت راهی بیت الله شریف هستند، در مقراین اداره دیدار نمود.
در سال روان یکهزار مهاجر افغان مقیم ایران،. . .

بازگشت به خبر