ورکشاپ آموزشی برای دریوران وزارت امورمهاجرین برگزارشد

sadam_morr
شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۲:۳۷
-

ورکشاپ آموزشی تحت عنوان آگاهی از قوانین ترافیک و نگهداری و سایط نقلیه با هماهنگی وزارت ترانسپورت وریاست ترافیک کابل برای دریوران وزرات امورمهاجرین به تاریخ 20 جوزا برگزارشد.
در برنامه یادشده که  برای یک روز در تالار کنفرانس های وزارت برگزارشده بود نخست مفتی مدیر گل احمدی ریس منابع بشری وزارت در رابطه به موضوع  صحبت نمود  به داشتن مهارت مسلکی دریوران، حفظ و نگهداشت وسایط واخلاق نیک راننده ها تأکید کرد.
سپس انجنیر حنیف الله نماینده وزارت ترانسپورت با ارایه پرزنتیشن در مورد مکلفیت های راننده از لحاظ تخنیکی و عملیاتی، نگهداری و سایط نقلیه ، مقررات ترافیکی و استفاده خوب از وسایط توضیحات داد.
وی در سخنرانی خود بر استفاده مؤثر از این ورکشاپ تأکید کرد و ابراز امیدواری نمود که این ورکشاپ باعث ارتقای کیفیت خدمات فنی و مسلکی شود.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۵ - ۱۴:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی سرپرست وزارت امور مهاجرین بمناسبت وفات قاری الهام الدین

با تاسف اطلاع حاصل نمودم که شخصیت شناخته شده کشور و جهاد افغانستان و همسنگر جهاد با من و مولوی صاحب خالص رحمه الله، عضو برجسته کاروان صلح و رییس تشویق به عودت کادر های مسلکی وزارت امور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۴:۲۴
Background image

رفع مشکلات مهاجرین وعودت کننده گان در ملاقات میان معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و والی ننگرهار مورد بحث قرار گرفت

مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت امورمهاجرین وعودت کنندگان و رییس کمیسیون توظیف شده از سوی ریاست الوزرا، با مولوی محمد نعیم آخند زاده والی ننگرهار در مورد بهتر شدن وضعیت برگشت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۲:۵۷
Background image

معین مسلکی از مرز تورخم ولایت ننگرهار دیدن نمود

        مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت در دومین روز سفرش به تاریخ 3 میزان از دفتر سازمان بین المللی مهاجرت در تورخم دیدن نمود.

مسوول دفتر زون شرق سازمان بین المللی مهاجرت در. . .

بازگشت به خبر