سرپرست وزارت، با معاون کاردار سفارت پاکستان دیدار نمود

sadam_morr
پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۶ - ۱۲:۳۲
-

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وسرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان، با آقای جنید وزیری، معاون کاردار سفارت پاکستان و هیات همراه باوی، در دفتر کارش دیدار نمود.

در این دیدار در مورد مشکلات مهاجرین افغان در پاکستان، تسهیلات سفر آنها در خصوص ویزا و سایر تسهیلات برای مهاجرین افغان که امسال به حج مشرف شده اند، بحث و تبادل نظر شد.

معین مسلکی و سرپرست وزارت گفت: موضوع مهاجرین یک موضوع دوجانبه است و باید با تفاهم هر دو کشور در مورد آنها تصمیم گیری شود و تا زمانی که میکانیزم مشترکی ایجاد نشود نباید آنها را مورد آزار و اذیت قرار داد.

وی همچنین خواستار همکاری پاکستان در زمینه ورود و بازگشت زائران افغان شد.

معاون کاردار سفارت پاکستان از آمادگی خود برای ارائه تسهیلات سفر حجاج افغان اطمینان داده افزود: مهلت نهایی برای تخلیه مهاجرین هنوز تعیین نشده است، اگرچه تنها تصمیم گرفته شده است تا ارقام  و معلومات جمع آوری شود.

وی گفت: این موضوع را با اسلام آباد در میان می گذاریم و طبق دستور آنها اقداماتی را انجام خواهیم داد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۶ - ۱۳:۵۲
Background image

هیات وزارت امورمهاجرین بخاطر غم شریکی با خانواده های آسیب دیده ناشی از سیلاب به ولایت تخار سفر نمود

به اساس هدایت الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امورمهاجرین و عودت کننده گان، مولوی شکر الله شاکر رییس عودت وزارت بخاطر غم شریکی با خانواده های متضرر ناشی از سیلاب ولایت تخار در راس. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۲۰
Background image

نشستی بخاطر هما هنگ سازی ارقام بیجاشده گان برگزارشد

نشستی بخاطر هما هنگ سازی ارقام بیجاشده گان داخلی با حضور نمایند ها ی ریاست های هما هنگی مساعدت ها، تحقیق و معلومات مهاجرین، پالیسی و پلان، عودت و ادغام مجدد و تثبیت و دریافت راه حل های. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۲۱:۴۱
Background image

معین مسلکی وزارت امور مهاجرین با رییس شرکت طبی شمس دیدار کرد

الحاج مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، با آقای شمس الحبیب رییس شرکت طبی شمس لمتد در دفتر کارش ملاقات کرد.
دراین دیدار رییس شرکت متذکره در مورد. . .

بازگشت به خبر