Latestنمایش همه

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۹:۴۵
Background image

دیدار تعارفی معین امور پناهندگان با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری (HAS)

در ادامه‌ی ملاقات‌های تعارفی با سازمان های ملی و بین المللی، وفی الله کاکر_ معین امور پناهندگان در دیدارش با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری روی دریافت راه حل‌های دایمی برای بیجا شدگی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی کنسرن دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با خانم مارتا مدهانی، سرپرست موسسه بین المللی کنسرن در افغانستان از کارکردهای این سازمان در عرصه خدمت. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۴
Background image

جلالتمآب محمد اشرف غنی ریس جمهور کشور با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در رابطه با بیجاشدگان و پناهندگان افغان به تفصیل صحبت کرد.

کلیات طرح های اصلاحی مرتبط به مدیریت بیجاشدگان داخلی و مهاجران افغان از سوی وزیر امور مهاجرین ارایه شد و مقام ریاست جمهوری با تاکید به خدمت گزاری موثر، استفاده از ابزار مدرن و‌دیجیتال. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۸:۹
Background image

کنسرسیوم تشخیص مستحقین برای توزیع زمین در ولایت هرات افتتاح شد

این کنسرسیوم که بر اساس فرمان ۱۰۸ رئیس جمهور کشور به منظور تشخیص و توزیع زمین مناسب جهت ادغام مجدد و اعمار مسکن قابل استطاعت برای عودت کننده گان، بیجاشده گان داخلی، خانوادهای شهدای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۷:۱۲
Background image

وزیر امور مهاجرین؛ عدم تشخیص درست زمینه سو استفاده از کمک‌ها را فراهم می‌سازد

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات طی یک نشستی هماهنگی با مسئولان نهادهای بین‌المللی مدد رسان مقیم آن ولایت روی رسیدگی بهتر به بیجاشدگان داخلی و برگشت صحبت کرده. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۷:۵
Background image

وزیر امور مهاجرین به دقت بیشتر در ثبت‌نام و سروی متقاضیان زمین تاکید کرد

نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات، از مرکز ثبت‌نام متقاضیان زمین و ریاست امور مهاجرین آن ولایت دیدار و به دقت بیشتر در ثبت نام متقاضیان زمین تاکید. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰:۴۲
Background image

وزیر امور مهاجرین با والی هرات روی مدیریت برگشت کنندگان و بیجاشدگان آن ولایت صحبت کرد

در سفری که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به ولایت هرات دارد، با سید وحید قتالی والی آن ولایت روی چگونگی رسیدگی به برگشت کنندگان و بیجاشدگان داخلی آن ولایت صحبت و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵
Background image

از هفدهمین سالروز تصویب قانون اساسی؛ در وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان تجلیل به عمل آمد

 در محفلی که روز دوشنبه 22 جدی سال روان به مناسبت تجلیل از هفدهمین سالروز تصویب قانون اساسی، در وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان برگزار شده بود، ولی الله جلال معین مالی و اداری وزارت به. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۸:۵۹
Background image

نشستی از بهر چگونگی شریک سازی و حفظ معلومات مستفید شوندگان مساعدت‌ها برگزار شد

در نشستی که به‌روز چهارشنبه، (17 جدی) سال روان از بهر هماهنگی اداره‌های همکار وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با حضور نمایندگان چندین اداره ملی و بین المللی در مقر وزارت دایر شده بود،. . .

Pagination