کارگاه "پروسه های کاری ثبت و راجستر عودت کنندگدان و بیجاشدگان" برگزار شد

anwari_morr
دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۴ - ۱۶:۱۰
________

کارگاه یا ورکشاپی تحت عنوان پروسه کاری ثبت و راجستر عودت کنندگان و بیجاشدگان به روز شنبه و یک شنبه، 23 و 24 جوزای سال روان از سوی ریاست تکنالوژی وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به منظور بحث و ارایه توضیحات روی چگونگی ثبت و راجستر عودت کنندگان و بیجاشدگان در کابل تدویر یافت.

شیرعلم امله وال، معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و شماری از رییسان و کارمندان وزارت در این کارگاه حضور داشتند.

در این ورکشاپ پیرامون پروسه های کاری و نیازمندهای عودت کنندگان و بیجاشدگان، پروسه ثبت متقاضیان زمین، برنامه تثبیت و حمایت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان که در جریان این ورکشاپ صحبت می کرد، ابراز داشت که

برای دستیابی به آمار دقیق و رسیدگی بهتر به بیجاشدگان و عودت کنندگان نیاز است تا کارمندان با پروسه کاری ثبت و راجستر به گونه درست آشنایی داشته باشد.

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
Background image

دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر. . .

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
Background image

اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
Background image

وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر