وزیر امور مهاجرین از جریان کار تعمیراتی وزارت نظارت کرد

sadam_morr
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۵:۳
1

 

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان روز شنبه 28 میزان سال روان از جریان کار تعمیراتی و استحکامی وزارت نظارت نموده و موانع پیشرفت کار و مشکلات آنرا مورد بررسی قرار داد.
اعمار و آماده سازی دفاتر ثبت نام برگشت کنندگان که در چهارچوب برنامه شورا با همکاری دفتر هبیتات صورت می گیرد، اعمار یک باب مسجد و اعمار سرک داخلی وزارت هم اکنون تحت کار قرار دارد که وزیر امور مهاجرین با حضور در هر بخش، به ریاست خدمات انجینیری وزارت دستور داد که به دقت، موثریت و سرعت کار بیشتر توجه نماید.
همچنان ایشان از شرکت های پیمان کار خواست که الی زمان تعیین شده در قرار داد، کارهای شان را به اتمام برساند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۵:۶
Background image

وزارت امور مهاجرین یک ورکشاپ را به منظور تامین ارتباطات موثر دایر کرد

این ورکشاپ با همکاری مشترک آمریت جندر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان و مشارویت ارتقای ظرفیت این وزارت به منظور تامین ارتباط موثر کارمندان با ولایات با سایر نهادها، روز چهارشنبه 22. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۶
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان تامین شفافیت بیشتر روئسای ولایات در امور کاری شان شد

در نشست که وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، چهارشنبه 22 عقرب سال روان با روئسا و کارمندان 17 ولایت کشور داشت از آنان خواست که در امور کاری شان به تامین شفافیت بیشتر توجه نماید. این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۰
Background image

معین امور پناهندگان با سفیر افغانستان در یونان دیدار کرد

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان با میرویس صمدی سفیر افغانستان در یونان روی وضعیت مهاجرین افغان در آن کشور صحبت نمود. وی از سفیر افغانستان خواست که به. . .

بازگشت به خبر