وزارت امور مهاجرین و مرکز بین المللی انکشاف پالیسی های مهاجرت، روی ظرفیت سازی موثر در وزارت کار می کنند

sadam_morr
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۸:۵۱
آی. سی. ام. پی. دی
در ملاقات که نور رحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با مارتاین پلوم رئیس بخش مهاجرت و همکاری های دفتر بین المللی انکشاف پالیسی مهاجرت(آی. سی. ام. پی. دی) داشت در رابطه به ظرفیت سازی های تخصصی در وزارت صحبت شد.
دراین دیدار که شنبه 26 میزان سال روان در مقر وزارت صورت گرفت، سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان ضمن سپاسگزاری از همکاری های دفتر (آی. سی. ام. پی. دی) در افغانستان ظرفیت سازی را یکی از نیازمندی های اساسی اداره اش عنوان کرد. وی از جانب مقابل خواست که در زمینه تخصصی سازی کارمندان از طریق اعزام آنان به بیرون از کشور یا ایجاد یک مرکز تخصصی آموزش های مهاجرت در داخل وزارت، همکاری داشته باشد.
در همین حال آقای اخلاقی از آغاز کار روی نهایی سازی پالیسی جامع مهاجرت خبر داده همکاری های اداره (آی. سی. ام. پی. دی) را در زمینه بازنگری که لازم است در آن زمینه صورت گیرد، در خواست نمود.
آقای پلوم ضمن اعلام همکاری در بخش های مطالبه شده، طرح وزارت امور مهاجرین را از بهر راه اندازی یک مرکز تخصصی مهاجرت استقبال کرده تعهد داد که با استفاده از تجارب مشابه در ترکیه و .... ‌IPMCD در زمینه همکاری خواهد کرد.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۵:۸
Background image

هزاران خانواده طی یک هفته روان در کشور مساعدت شده‌اند

دست کم 4 هزار و 166  خانواده در یازده ولایت کشور طی یک هفته گذشته ( 26 میزان الی اول عقرب) تحت پوشش مساعدت‌های بشری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان و برخی از ادارات همکار و زرات قرار. . .

جمعه ۱۳۹۹/۸/۲ - ۸:۳۹
Background image

سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با مسوول اسکان‌بشری سازمان ملل در کابل، دیدار کرد.

نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با فرناندو دکروز رییس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد(UN- HBITAT) دیدار نمود.

این نشست در رابطه به. . .
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۸:۴۵
Background image

معین امور پناهندگان با مسئول همکاری های بین المللی اداره انکشاف پالیسی مهاجرت دیدار کرد

وفی الله کاکر معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان پس از چاشت سه شنبه 29 میزان سال روان با مارتاین پلوم رئیس بخش مهاجرت و همکاری های دفتر بین المللی انکشاف پالیسی. . .

بازگشت به خبر