معین مسلکی، از ریاست مهاجرین ولایت بلخ، دیدن بعمل آورد

sadam_morr
یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۰:۳۹
-

مولوی عبد الرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در سفرش به ولایت بلخ به تاریخ اول ثور با رییس و کارمندان ریاست امورمهاجرین آن ولایت دیدار نمود.

آقای راشد در این دیدار هدف از سفرش را آگاهی بیشتر و رسیده گی بهتر به حل مشکلات مهاجرین که قرار است تازه طور جبری از پاکستان برگشت مینمایند در آن ولایت خواند.

معین مسلکی وزارت  از کارکرد همه کارمندان ستایش نموده و آنها را به خدمت بیشتر به مهاجرین تشویق نمود

مولوی اسد الله وفا، رییس امور مهاجرین ولایت بلخ با قدر دانی از سفر محترم راشد به آن ولایت از اقدامات، فعالیت،کارکرد و مشکلات مهاجرین در آن ولایت موضوعات را با معین مسلکی شریک ساخت.

وی گفت: هزاران خانواده که از پاکستان طور جبری برگشت نموده بودند با رهبری والی همه ادارات ملکی و نظامی باهم یکجا همکاری همه جانبه نموده و خدمات ارزنده را ارایه نمودند.

آقای وفا از همکاری اداره مهاجرین در هما هنگی ادارات ذیربط حکومتی در آینده به معین مسلکی اطمینان داد.

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۶ - ۱۳:۵۲
Background image

هیات وزارت امورمهاجرین بخاطر غم شریکی با خانواده های آسیب دیده ناشی از سیلاب به ولایت تخار سفر نمود

به اساس هدایت الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امورمهاجرین و عودت کننده گان، مولوی شکر الله شاکر رییس عودت وزارت بخاطر غم شریکی با خانواده های متضرر ناشی از سیلاب ولایت تخار در راس. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۲۰
Background image

نشستی بخاطر هما هنگ سازی ارقام بیجاشده گان برگزارشد

نشستی بخاطر هما هنگ سازی ارقام بیجاشده گان داخلی با حضور نمایند ها ی ریاست های هما هنگی مساعدت ها، تحقیق و معلومات مهاجرین، پالیسی و پلان، عودت و ادغام مجدد و تثبیت و دریافت راه حل های. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۲۱:۴۱
Background image

معین مسلکی وزارت امور مهاجرین با رییس شرکت طبی شمس دیدار کرد

الحاج مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، با آقای شمس الحبیب رییس شرکت طبی شمس لمتد در دفتر کارش ملاقات کرد.
دراین دیدار رییس شرکت متذکره در مورد. . .

بازگشت به خبر