معین مالی و اداری وزارت، با رییسه عمومی موسسه ایتالیایی Nove onlus  دیدار نمود

anwari_morr
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۳:۱
-

الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان، با خانم سوسانا فیورتی رییسه عمومی و آقای سزو یزو سویره عضو بورد موسسه ایتالیایی Nove onlus  در دفتر کارش دیدارنمود.

دراین دیدار در مورد ارایه کمک و خدمات آن موسسه برای عودت کننده گان اجباری افغان از پاکستان بین طرفین بحث شد.

آقای خروتی با ستایش از آغاز ارایه کمک نهاد متذکره افزود، کمک نظر به ضرورت و نیازمندی باشد، موسسات و سازمان های بین المللی دراین شرایط سخت و د شوار که مهاجرین افغان با آن روبره اند، حمایت شان را بیشتر از وقت نارمل نظر به وضعیت حالات اضطراری وسیع تر نمایند.

معین مالی و اداری گفت: از مهاجرین نباید به شکل ابزار سیاسی استفاده شود، مطابق به حقوق و وجیبه انسانی آنها برخورد صورت گیرد.

خانم سوسانا فیورتی از حمایت و کمک نهاد یاد شده برای عودت کننده گان اجباری اطمینان داده گفت با هماهنگی و همکاری با یک دیگر کار خواهیم نمود.

در این ملاقات مولوی محمد جان خدرخیل رییس تشویق به عودت وزارت نیز حضور داشت.

 

 

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۹ - ۸:۳۹
Background image

سرپرست وزارت  امور مهاجرین، با والی فاریاب  دیدار کرد

الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان با مولوی شعیب رسالت والی فاریاب در دفتر کارش، به تاریخ 18 قوس دیدار نمود.

دراین دیدار که فرمانده امنیه ورییس امنیت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۲۰:۴۲
Background image

حفر چاه های آب آشامیدنی در کمپ مهاجرین شیخ مصری ننگر هار آغاز شد

حفر چاه های آب آشامیدنی، در شهرک مهاجرین شیخ مصری ننگر هار طی مراسمی با اشتراک الحاج خلیل الرحمن حقانی سر پرست وزارت امور مهاجرین آغاز شد.
 قاری سعید خوستی رییس بنیاد خیریه سعید خوستی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۱۵:۹
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین، با سران اقوام مختلف ولایت ننگرهار دیدار کرد

الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرخود به ولایت ننگرهار با علما، اقشار مختلف مردم و سران اقوام آن ولایت در سالن جلسات ریاست سرحدات، اقوام و قبایل. . .

بازگشت به خبر