معین امور پناهندگان با هماهنگ کننده بخش مهاجرت سفارت آمریکا ملاقات کرد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۱
___________

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشستی که به روز سه شنبه (23 جدی) سال روان با دنی وایتن، هماهنگ کننده امور مهاجرت سفارت آمریکا در افغانستان داشت، از تعهد جدی ایالات متحده با افغانستان در عرصه مهاجرت و بیجا شدگی ابراز قدردانی کرده و روی هماهنگی بیشتر و نزدیک‌تر میان وزارت و سفارت آمریکا تاکید کرد.

در این نشست دو طرف برای همکاری‌های بیشتر در امور مهاجرت توافق کردند و آقای کاکر از اصلاحاتی که در وزارت جریان و در حال تطبیق است یاد آوری کرد.

در همین حال، خانم دین از معین امور پناهندگان خواست تا برای هماهنگی و همکاری بیشتر با وزارت، در مورد پیشرفت‌ها و اصلاحات تازه در وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان معلومات ارایه کند.

در اخیر، دو طرف برای برگزاری جلسات مشترک و تعقیبی در آینده توافق کردند.

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
Background image

دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر. . .

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
Background image

اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
Background image

وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر