معین امور پناهندگان با هماهنگ کننده بخش مهاجرت سفارت آمریکا ملاقات کرد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۱
___________

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشستی که به روز سه شنبه (23 جدی) سال روان با دنی وایتن، هماهنگ کننده امور مهاجرت سفارت آمریکا در افغانستان داشت، از تعهد جدی ایالات متحده با افغانستان در عرصه مهاجرت و بیجا شدگی ابراز قدردانی کرده و روی هماهنگی بیشتر و نزدیک‌تر میان وزارت و سفارت آمریکا تاکید کرد.

در این نشست دو طرف برای همکاری‌های بیشتر در امور مهاجرت توافق کردند و آقای کاکر از اصلاحاتی که در وزارت جریان و در حال تطبیق است یاد آوری کرد.

در همین حال، خانم دین از معین امور پناهندگان خواست تا برای هماهنگی و همکاری بیشتر با وزارت، در مورد پیشرفت‌ها و اصلاحات تازه در وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان معلومات ارایه کند.

در اخیر، دو طرف برای برگزاری جلسات مشترک و تعقیبی در آینده توافق کردند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۲:۵۴
Background image

معین امور پناهندگان با مسوولین بلند رتبه اتحادیه اروپا و دولت سویدن به‌گونه مجازی گفتگو کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در مورد آنچه که نقض حقوق مهاجرتی و پناهندگی برخی از مهاجران و پناهجویان افغان از سوی سویدن گفته می شود؛ با یوهانس. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۷:۳۰
Background image

وزیر امور مهاجرین با معاون فرستاده سرمنشی سازمان ملل متحد در کابل بیجاشده ها باید از حالت کمک خواری بیرون شود

نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در ملاقاتش با رامیز آلاکباروف معاون فرستاده سرمنشی سازمان ملل متحد در کابل که آقای ایان ریدلی رئیس هماهنگ کننده کمک های بشری آن اداره(U. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۴۰
Background image

کنسرسیوم تشخیص مستحقین زمین در ولایت کابل افتتاح شد

کنسرسیوم تشخیص مستحقین زمین در ولایت کابل بر اساس فرمان جدید ریاست جمهوری باحضور وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، والی کابل، مشاور ریاست جمهوری در امور مهاجرت و شماری از اعضا و نماینده. . .

بازگشت به خبر