معین امور پناهندگان با هماهنگ کننده بخش مهاجرت سفارت آمریکا ملاقات کرد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۱
___________

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشستی که به روز سه شنبه (23 جدی) سال روان با دنی وایتن، هماهنگ کننده امور مهاجرت سفارت آمریکا در افغانستان داشت، از تعهد جدی ایالات متحده با افغانستان در عرصه مهاجرت و بیجا شدگی ابراز قدردانی کرده و روی هماهنگی بیشتر و نزدیک‌تر میان وزارت و سفارت آمریکا تاکید کرد.

در این نشست دو طرف برای همکاری‌های بیشتر در امور مهاجرت توافق کردند و آقای کاکر از اصلاحاتی که در وزارت جریان و در حال تطبیق است یاد آوری کرد.

در همین حال، خانم دین از معین امور پناهندگان خواست تا برای هماهنگی و همکاری بیشتر با وزارت، در مورد پیشرفت‌ها و اصلاحات تازه در وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان معلومات ارایه کند.

در اخیر، دو طرف برای برگزاری جلسات مشترک و تعقیبی در آینده توافق کردند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۵۵
Background image

وزارت امور مهاجرین به منظور رسیدگی بهتر به بیجاشده های داخلی تفاهمنامه های همکاری را به ارزش بیش از 150 میلیون افغانی با ادارات تطبیق کننده امضا کرد

تفاهمنامه همکاری هفت پروژه که به منظور رسیدگی به بیجاشده های داخلی و برگشت کنندگان در کشور طرح شده و ارزش مجموعی آن 153 میلیون و 261 هزار و 502 افغانی می شود، میان وزارت امور مهاجرین و. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۴۰
Background image

گفتگوی معین امور پناهندگان با اتحادیه اروپا؛ در این جلسه روی پالیسی جامع مهاجرت بحث شد

در نشستی با نمایندگان اتحادیه اروپا که به روز چهار شنبه، 15 ثور سال روان خورشیدی به‌گونه مجازی صورت گرفت، وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با اشاره. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۱:۵۹
Background image

اعضای نهاد جوانان پشه یی با معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار کردند

شماری از اعضای نهاد جوانان پشیه یی روز پنجشنبه شانزدهم ثور سال روان خورشیدی در دیدار با شیر علم امله‌وال، معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، مسند وی را. . .

بازگشت به خبر