معین امور پناهندگان با مسئول همکاری های بین المللی اداره انکشاف پالیسی مهاجرت دیدار کرد

hadi_morr
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۸:۴۵
____________

وفی الله کاکر معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان پس از چاشت سه شنبه 29 میزان سال روان با مارتاین پلوم رئیس بخش مهاجرت و همکاری های دفتر بین المللی انکشاف پالیسی مهاجرت(آی. سی. ام. پی. دی) ملاقات و روی همکاری های بیشتر دو اداره گفتگو کرد. معین امور پناهندگان ضمن ابراز قدردانی از همکاری های خوب اداره (آی. سی. ام. پی. دی) در افغانستان از حمایت آن اداره برای تدوین پالیسی جامع مهاجرت استقبال کرده بیان کرد که " همکاری های خوب شما سبب شده تا ما یک پالیسی جامع برای مدیریت و رسیدگی به مهاجران داشته باشیم. " در این نشست هردو جانب موافقت کردند که به نهایی سازی این همکاری ارزشمند که تدوین پالیسی جامع مهاجرت است، سرعت ببخشند. آقای کاکر از اداره (آی. سی. ام. پی. دی) خواست که در زمینه قانونمند سازی مهاجران کارگر، ارتقای ظرفیت و استفاده از توانایی های دیاسپورای افغان با این وزارت همکاری داشته و فعالیت هایش را فراتر از پایتخت در سایر نقاط کشور نیز گسترش بدهند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱۵ - ۹:۵۷
Background image

تاکید بر توسعه محور بودن برنامه‌ها؛ وزیر امور مهاجرین می گوید فعالیت‌ها برای ادغام باید هرچی پایدارتر باشد

پنجشنبه 13 قوس 1399

در نشستی با رییس سازمان بین المللی مبارزه با گرسنگی (WHH)، نور الرحمن اخلاقی_وزیر امور مهاجری ن و عودت کنندگان بیان کرد که تمام پروژه‌های که در زمینه ادغام. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۰:۵۵
Background image

وفی الله کاکر_معین امور پناهندگان در نشست (بوداپست) که در سطح عالی و به رهبری دولت ترکیه برگزار کرده بود بصورت مجازی اشتراک کرد.

در این نشست، وی بیان کرد که دولت افغانستان روی پالیسی جامع مهاجرت کار میکند. علاوه بر این، وی از تکمیل شدن استراتیژی پسا صلح و نیز پیشرفت در زمینه پالیسی قانونی ساختن مهاجرت با تمرکز بر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۱۱ - ۱۳:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان با رئیس بخش مهاجرت سفارت دنمارک در کابل دیدار کرد

وفی الله کاکر معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با اتشه بخش مهاجرت دنمارک در کابل روی برنامه‌های دو طرف در زمینه ادغام پایدار برگشت کنندگان بحث و گفتگو کردند.

معین. . .

بازگشت به خبر