شماری از باشندگان ولسوالی بهسود ولایت میدان-وردک از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کردند

anwari_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۹:۴
شماری از باشندگان ولسوالی بهسود ولایت میدان-وردک از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کردند

شماری از باشندگان و برگشت کنندگان مقیم ولسوالی بهسود ولایت میدان وردک روز دوشنبه 12 حوت سال روان با حضور در مقر وزارت، کارکردهای سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین را در پنج سال گذشته تقدیر کرد.

دیدار کنندگان بیان کردند که خدمات ارزنده وزیر امور مهاجرین در عرصه های رسیدگی به وضعیت بیجاشده های داخلی، برگشت کنندگان و فراهم سازی حق شهروندی و انسانی به مهاجرین در کشور های میزبان برای مردم ما چشمگیر است و حضور وی طی پنج سال گذشته نشانه خدمت گذاری صادقانه است.
در همین حال، آنان از وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان خواست تا توجه اش را در زمینه بهبود وضعیت مهاجرین در کشورهای میزبان بخصوص ایران و پاکستان افزایش دهد.

وزیر امور مهاجرین خدمت‌گزاری به مردم را از رسالت اساسی هر آدرس دولتی خواند و گفت که در زمینه بهبود وضعیت مهاجرین افغان در ایران و پاکستان در جلسه چهارجانبه ای که اخیراً در اسلام آباد دایر شده بود، با مقامات آن کشور صحبت نموده و همچنان برای ارایه‌ی کمک و خدمت‌رسانی به مردم متعهد است.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۸:۴۲
Background image

جلسه هماهنگی و اطلاع دهی در مورد توزیع زمین در وزارت امور مهاجرین دایر شد

در یک جلسه مشترک که روز سه شنبه 7 دلو سال روان میان نمایندگان وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان، ریاست شهرسازی و اراضی، شهرداری کابل و اداره ارگان‌های محلی برگزار گردید، مطابق به ‌هدایت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۵۰
Background image

وزیر امور مهاجرین به موثریت و عادلانه بودن ارزیابی کارمندان تاکید کرد

یک نشست آموزشی به منظور آموزش ارزیابی اجراآت کارمندان وزارت امور مهاجرین برگزار شد که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به موثریت ارزیابی اجراآت در وضعیت کاری و عادلانه. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۲:۵۴
Background image

معین امور پناهندگان با مسوولین بلند رتبه اتحادیه اروپا و دولت سویدن به‌گونه مجازی گفتگو کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در مورد آنچه که نقض حقوق مهاجرتی و پناهندگی برخی از مهاجران و پناهجویان افغان از سوی سویدن گفته می شود؛ با یوهانس. . .

بازگشت به خبر