شماری از باشندگان ولسوالی بهسود ولایت میدان-وردک از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کردند

anwari_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۹:۴
شماری از باشندگان ولسوالی بهسود ولایت میدان-وردک از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کردند

شماری از باشندگان و برگشت کنندگان مقیم ولسوالی بهسود ولایت میدان وردک روز دوشنبه 12 حوت سال روان با حضور در مقر وزارت، کارکردهای سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین را در پنج سال گذشته تقدیر کرد.

دیدار کنندگان بیان کردند که خدمات ارزنده وزیر امور مهاجرین در عرصه های رسیدگی به وضعیت بیجاشده های داخلی، برگشت کنندگان و فراهم سازی حق شهروندی و انسانی به مهاجرین در کشور های میزبان برای مردم ما چشمگیر است و حضور وی طی پنج سال گذشته نشانه خدمت گذاری صادقانه است.
در همین حال، آنان از وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان خواست تا توجه اش را در زمینه بهبود وضعیت مهاجرین در کشورهای میزبان بخصوص ایران و پاکستان افزایش دهد.

وزیر امور مهاجرین خدمت‌گزاری به مردم را از رسالت اساسی هر آدرس دولتی خواند و گفت که در زمینه بهبود وضعیت مهاجرین افغان در ایران و پاکستان در جلسه چهارجانبه ای که اخیراً در اسلام آباد دایر شده بود، با مقامات آن کشور صحبت نموده و همچنان برای ارایه‌ی کمک و خدمت‌رسانی به مردم متعهد است.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۳:۲۵
Background image

وزیر امور مهاجرین : بیجاشده ها نیز مستحق برنامه ادغام پایدار و مسکن هستند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک نشست مشترک با رئیس اداره هبیتات و مشاور رئیس جمهور در امور مهاجرت، تاکید کرد که در برنامه شورا به بیجاشده ها نیز توجه صورت گیرد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۸
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان همکاری ایالت متحده آمریکا در امر رسیدگی به بیجاشدگان داخلی گردید

به گفته وزیر امور مهاجرین وضعیت پیش آمده در اثر گسترش ویروس کرونا خانواده های زیادی را در افغانستان به مشکل اقتصادی مواجه ساخته، بیجاشده های داخلی که آسیب پذیر ترین قشر جامعه است بیشتر. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۴
Background image

مجلس نمایندگان شورای ملی از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مجلس نمایندگان درخواست ارایه گزارش نموده و هفته گذشته در جلسه عمومی این مجلس از کارکردها، فعالیت ها و دستاوردهای پنج سال گذشته وزارت گزارش داد.

میرر. . .

بازگشت به خبر