شبکه‌های آب‌رسانی برای 800 خانواده‌ بیجاشده کمپ‌ نشین در کابل افتتاح شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶
شبکه‌های آب‌رسانی برای 800 خانواده‌ بیجاشده کمپ‌ نشین در کابل افتتاح شد

 

ورزات امور مهاجرین به روز یک‌شنبه (25 حوت) سال روان دو شبکه آب‌رسانی را برای 800 خانواده بیجاشده در کمپ‌ چمن ببرک و کمپ بیجاشدگان سرک دوم پروژه تایمنی در کابل افتتاح کرد.
مهرخدا صبار، رئیس عمومی رسیدگی به وضعیت بیجاشدگان داخلی در صحبت‌هایش حین افتتاح این پروژه‌ها با ابراز قدردانی و خرسندی از همکاری‌های دفتر (جوهانیتر و او ایچ دبلیو) بیان کرد که توجه جدی به مهاجرین و بیجاشدگان در صدر برنامه و اولویت‌های رهبری حکومت قرار دارد و دولت تلاش دارد تا یک سال آینده برخی از مشکلات دیگر این خانواده‌ها را نیز کاهش دهد.

وی هم‌چنان علاوه کرد: این پروژه ها در شهرک عودت کننده‌های باریک آب و شهرک مموزی نیز تطبیق شده است که به گفته‌ی او در مجموع بیشتر از دو هزار فامیل را در ولایت کابل تحت پوشش قرار داده است.
از سوی هم آقای صبار افزود: " جایی که آب نیست زندگی نیست. امید دارم که در کنار اینکه مردم از این شبکه های آب رسانی برای آشامیدن استفاده می‌کنند در قسمت حفظ الصحه محیطی نیز استفاده کنند." وی همچنان تاکید کرد که باشندگان محل باید در باره حفظ و مراقبت این پروژه ها توجه جدی داشته باشند.

این پروژه ها با رهبری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و همکاری دفترهای (جوهانیتر و او ایچ دبلیو) در کمپ‌های چمن ببرک و سرک دوم پروژه تایمنی تطبیق گردیده است.
.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۷ - ۱۲:۹
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

 با فراگیر شدن بحران ویروس کرونا در سرتاسر جهان، در ایران نیز تعداد کثیری به این مرض مبتلا شدند. با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران بیمارانی که بیمه نیستند تمامی مصارف تداوی خویش را. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۱۱:۵۳
Background image

بیش از ۴ صد خانواده در برخی ولایات کشور مساعدت دریافت نمودند

    در یک هفته گذشته برای۴ صد و ۲۱ فامیل در ۸ ولایت کشور مساعدت صورت گرفته است.

این کمک ها از تاریخ ۳ الی ۷ حمل سال روان در همآهنگی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان از طرف موسسات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱/۲ - ۹:۱۰
Background image

دومین جلسه کمیته اضطراری جلوگیری شیوع ویروس کرونا، اوقات کاری برای وزارت خانه و ادارات مستقل را فیصله نمود

به اساس دومین جلسه کمیته اضطراری جلوگیری شیوع ویروس کرونا که تحت رهبری استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری به روز سه شنبه 27 حوت1398 در صدارت برگزار گردید در مورد تایم کاری ادارات. . .

بازگشت به خبر