شبکه‌های آب‌رسانی برای 800 خانواده‌ بیجاشده کمپ‌ نشین در کابل افتتاح شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶
شبکه‌های آب‌رسانی برای 800 خانواده‌ بیجاشده کمپ‌ نشین در کابل افتتاح شد

 

ورزات امور مهاجرین به روز یک‌شنبه (25 حوت) سال روان دو شبکه آب‌رسانی را برای 800 خانواده بیجاشده در کمپ‌ چمن ببرک و کمپ بیجاشدگان سرک دوم پروژه تایمنی در کابل افتتاح کرد.
مهرخدا صبار، رئیس عمومی رسیدگی به وضعیت بیجاشدگان داخلی در صحبت‌هایش حین افتتاح این پروژه‌ها با ابراز قدردانی و خرسندی از همکاری‌های دفتر (جوهانیتر و او ایچ دبلیو) بیان کرد که توجه جدی به مهاجرین و بیجاشدگان در صدر برنامه و اولویت‌های رهبری حکومت قرار دارد و دولت تلاش دارد تا یک سال آینده برخی از مشکلات دیگر این خانواده‌ها را نیز کاهش دهد.

وی هم‌چنان علاوه کرد: این پروژه ها در شهرک عودت کننده‌های باریک آب و شهرک مموزی نیز تطبیق شده است که به گفته‌ی او در مجموع بیشتر از دو هزار فامیل را در ولایت کابل تحت پوشش قرار داده است.
از سوی هم آقای صبار افزود: " جایی که آب نیست زندگی نیست. امید دارم که در کنار اینکه مردم از این شبکه های آب رسانی برای آشامیدن استفاده می‌کنند در قسمت حفظ الصحه محیطی نیز استفاده کنند." وی همچنان تاکید کرد که باشندگان محل باید در باره حفظ و مراقبت این پروژه ها توجه جدی داشته باشند.

این پروژه ها با رهبری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و همکاری دفترهای (جوهانیتر و او ایچ دبلیو) در کمپ‌های چمن ببرک و سرک دوم پروژه تایمنی تطبیق گردیده است.
.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۰:۲۴
Background image

درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

در ادامه‌ای بازسازی و نو سازی بخش های مختلف  وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، دروازه‌ای ورودی جدید و دهلیز امنیتی این وزارت به تاریخ14 / 3 / 1399 با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۹:۵۴
Background image

شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

جمعی از مسئولان و نمایندگان شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه ۱۳ شهر کابل با حضور در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از تلاش ها و کارکردها و خدمت رسانی وزیر امور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۳:۵۴
Background image

خدمات اجتماعی و زیربنایی به عودت کنندگان و بیجاشدگان

بخش سیزدهم

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به منظور ادغام، استقرار پایدار، اسکان بهتر، حمایت از حقوق و فراهم ساختن سهولت ها و خدمات شهری به عودت کنندگان و بیجاشدگان داخلی برنامه های. . .

بازگشت به خبر