ریس وکارمندان ریاست اطلاعات-از سوی وزیر امور مهاجرین تقدیر شد

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۲
از سوی وزیر امور مهاجرین تقدیر شد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان با اهدای تقدیرنامه افتخاری از کارکرد شماری از کارمندان ریاست اطلاعات و ارتباط عامه قدردانی کرد.
وی روز چهارشنبه ۱۴حوت سال روان حین اهدای تقدیرنامه ها، ضمن آرزوی موفقیت به کارمندان از انجام وظایف و مسئولیت های شان ابراز خرسندی نموده گفت که یکی از رسالت های عمده ادارات دولتی، اطلاع رسانی و شریک سازی کارکردها، دستاوردها و مشکلات موجود اداره با شهروندان کشور است که خوشبختانه وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دراین عرصه خوب عمل نموده است.

اسلام الدین جرأت رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محمداشرف حنیفی آمر ارتباط عامه، محمدرضا باهر آمر اطلاعات، صدام انوری مدیر عمومی ویب سایت، جمال ناصر نادری مدیر مجله عودت و حمیدالله مسافر سازده عکاس و فلمبردار وزارت در جمع کارمندانی بودند که کارکرد شان از سوی مقام وزارت مورد تقدیر قرار گرفت.

پیش ازین نیز کمیسیون دسترسی به اطلاعات، وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان را در جمع اداراتی قرار داده بود که از نظر فعالیت های رسانه ای و ویب سایت در صدر ادارات دولتی قرار داشتند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۰:۲۴
Background image

درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

در ادامه‌ای بازسازی و نو سازی بخش های مختلف  وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، دروازه‌ای ورودی جدید و دهلیز امنیتی این وزارت به تاریخ14 / 3 / 1399 با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۹:۵۴
Background image

شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

جمعی از مسئولان و نمایندگان شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه ۱۳ شهر کابل با حضور در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از تلاش ها و کارکردها و خدمت رسانی وزیر امور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۳:۵۴
Background image

خدمات اجتماعی و زیربنایی به عودت کنندگان و بیجاشدگان

بخش سیزدهم

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به منظور ادغام، استقرار پایدار، اسکان بهتر، حمایت از حقوق و فراهم ساختن سهولت ها و خدمات شهری به عودت کنندگان و بیجاشدگان داخلی برنامه های. . .

بازگشت به خبر