اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

sadam_morr
جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
_____________

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق ملی کشور همچنان برافراشته می ماند و خون شهدای مقاومت، خون شهدای جهاد و خون شهدای نیروهای امنیتی ما که هر روز بخاطر افراشته ماندن این بیرق جاریست، تضمینی برای بقای این بیرق است.

آقای اخلاقی افزود که " این روز را به تمام مردم افغانستان، به سربازان کشور که به قیمت خون شان برای افراشته بودن این بیرق مبارزه می کند و به کارمندان حکومتی که با خدمت رسانی شان میان حق و باطل فرق می گذارد، تبریک عرض می کنم"

وی شرایط کشور را حساس خوانده و از کارمندان وزارت خواست که برای خدمت رسانی به بیجاشده های داخلی تلاش بیشتر نمایند. به گفته وی فرق میان تروریستان، کسانی که تلاش می کنند سرزمین را برباد بدهند و کسانی که دستور شان را از بیگانگان می گیرند با دولت جمهوری اسلامی افغانستان این است که آنها بنام دین انسان می کشند، و دولت با مسئولیت دینی برای مردم خدمت رسانی می کند.

وزیر امور مهاجرین علاوه کرد که: شهروندان زیادی در این موقع بسیار حساس بخاطر ظلم بیگانه و بخاطر ظلم تروریستان خانه و کاشانه شان را از دست داده اند، اگر یک آمادگی لازم صورت نگیرد و توجه بیشتر از طرف کمک کنندگان صورت نگیرد، ممکن در یک وضعیت قرار بگیریم که مدیریت اش سخت تر باشد.

وزارت امور مهاجرین اکنون به کمک رسانی شفاف و موثر متمرکز است و تلاش می کند جلو کسانی را بگیرد که از نام مستحق ترین انسان ها سئو استفاده می کند.

دراین محفل که در مقر وزارت امور مهاجرین برگزار شده بود، شیرعلم امله وال معین پالیسی و تطبیق برنامه ها، ولی الله جلال معین مالی و اداری، روئسا و برخی از کارمندان وزارت حضور داشتند.

 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۷:۵۸
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، با مسوول موسسه اوچا ملاقات نمود

محترم الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین امروز31  سنبله سال روان، دردفتر کارش با مسوول موسسه اوچا وهیأت همراه اش دیدار نمود.

محترم حقانی با قدر دانی از همکاریهای اداره. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۸:۲۱
Background image

معین جدیدالتقرر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان معرفی شد

محترم الحاج ارسلا خان خروتی، امروز، ۳۰ سنبله سالروان، از طرف محترم خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین، بحیث معین آنوزارت معرفی شد.

وزیر امور مهاجرین گفت که تقرر درهمچون پست ها. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۹ - ۱۳:۳
Background image

رییس جدید التقرر ریاست امور مهاجرین وعودت کننده گان ولایت کابل، به منسوبین آنریاست معرفی شد

محترم قاری عبدالمتین رحیم زی، رییس جدیدالتقرر ریاست امور مهاجرین ولایت کابل،امروز29سنبله سالروان، ازجانب محترم قاری محمود شاه، شخصیت علمی وجهادی، به کارمندان آن اداره معرفی شد.

درمحفلی. . .

بازگشت به خبر