وزیر امور مهاجرین به موثریت و عادلانه بودن ارزیابی کارمندان تاکید کرد

sadam_morr
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۵۰
___________

یک نشست آموزشی به منظور آموزش ارزیابی اجراآت کارمندان وزارت امور مهاجرین برگزار شد که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به موثریت ارزیابی اجراآت در وضعیت کاری و عادلانه بودن آن تاکید کرد.

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در ادامه افزود که"ما همه به عنوان خدمت گذاران مردم مسئولیت داریم بنابراین ضروری است تا در قبال مسئولیت مان عادلانه تلاش کنیم و عادلانه مورد ارزیابی قرار گیریم. تلاش ما این است که به ارزیابی به عنوان یک اصل مبنی بر دوام کار نگاه داشته باشیم که باید انگیزه کار روزمره را بیشتر نماید."

وی ضمن تاکید به جدیت و عادلانه بودن ارزیابی اشاره کرد که برای بهبود در ارزیابی ها باید سیستمی ایجاد شود که از اجراآت کارمندان طوریکه به کدام اهداف کاری رسیده و از انجام کدام یکی بازمانده ایم، پاسخگو باشد.

در همین حال ولی الله جلال معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان ارزیابی کارمندان را یک نیاز اساسی ادارات برای موثریت بیشتر خدمت گذاری ها و شایسته سالاری عنوان کرده بیان نمود" شایسته سالاری در ادارات به عنوان یک اصل مهم اداری باید در هنگام ارزیابی اجراآت کارمندان مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد. "

در این نشست که با همکاری مشترک ریاست منابع بشری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی برگزار گردید، طی سه روز برای سه طیف؛ روئسا آمران، کارمندان ریاست منابع بشری و کارمندان جدید شمول وزارت مهمترین موضوعات ارزیابی بر اساس برنامه جدید حکومت معلومات ارائه شد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۴:۴۸
Background image

وزیر امور مهاجرین؛ کمک های بشردوستانه امری حیاتی است اما به تنهایی نمی تواند ریشه اصلی مهاجرت و بیجاشدگی را برطرف کند

این مطلب توسط نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشست "گروه اصلی حمایت از استراتژی راه حل های منطقه یی برای پناهندگان افغانستان"، در کابل بیان شد.

در نشست افتتاحیه. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۲:۱۷
Background image

         ولی الله جلال، معین مالی واداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، به تاریخ 3حوت سال روان، شهرکهای مهاجرین خلیل الله خلیلی والطفات را مورد برسی قرارداد.

 

معین مالی واداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان،ازشهرک های خلیل الله خلیلی والطفات دیدن نمود

         مطابق ماده، 31 فرمان 108 ریاست جمهوری ا.ا، وزارت امورمهاجرین،اداره انکشاف زون. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۸:۳۶
Background image

وزیر امور مهاجرین با سفیر سویس؛ بیجاشدگی ریشه مهاجرت است

نور الرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در مقر این وزارت با آقای بندیکت ادوارد دی سرجات سفیر سویس برای افغانستان و پاکستان، دیدار نموده و در رابطه به مدیریت و رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر