وزیر امور مهاجرین به موثریت و عادلانه بودن ارزیابی کارمندان تاکید کرد

sadam_morr
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۵۰
___________

یک نشست آموزشی به منظور آموزش ارزیابی اجراآت کارمندان وزارت امور مهاجرین برگزار شد که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به موثریت ارزیابی اجراآت در وضعیت کاری و عادلانه بودن آن تاکید کرد.

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در ادامه افزود که"ما همه به عنوان خدمت گذاران مردم مسئولیت داریم بنابراین ضروری است تا در قبال مسئولیت مان عادلانه تلاش کنیم و عادلانه مورد ارزیابی قرار گیریم. تلاش ما این است که به ارزیابی به عنوان یک اصل مبنی بر دوام کار نگاه داشته باشیم که باید انگیزه کار روزمره را بیشتر نماید."

وی ضمن تاکید به جدیت و عادلانه بودن ارزیابی اشاره کرد که برای بهبود در ارزیابی ها باید سیستمی ایجاد شود که از اجراآت کارمندان طوریکه به کدام اهداف کاری رسیده و از انجام کدام یکی بازمانده ایم، پاسخگو باشد.

در همین حال ولی الله جلال معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان ارزیابی کارمندان را یک نیاز اساسی ادارات برای موثریت بیشتر خدمت گذاری ها و شایسته سالاری عنوان کرده بیان نمود" شایسته سالاری در ادارات به عنوان یک اصل مهم اداری باید در هنگام ارزیابی اجراآت کارمندان مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد. "

در این نشست که با همکاری مشترک ریاست منابع بشری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی برگزار گردید، طی سه روز برای سه طیف؛ روئسا آمران، کارمندان ریاست منابع بشری و کارمندان جدید شمول وزارت مهمترین موضوعات ارزیابی بر اساس برنامه جدید حکومت معلومات ارائه شد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۶ - ۸:۱۰
Background image

معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین با مسوولین موسسه داکار گفتگو کرد

ولی الله جلال معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با رییس و دو تن دیگر از مسوولین موسسه داکار در مقر وزارت دیدار و روی کمک‌رسانی عاجل به بیجاشدگان در کمپ‌های. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۸:۹
Background image

وزارت امور مهاجرین تفاهمنامه ای را به ارزش نزدیک به سه میلیون دالر جهت رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا کرد

تفاهمنامه تطبیق و عملی سازی دو برنامه رسیدگی به خانواده های بیجاشده و برگشت کننده میان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و کمیته بین‌المللی نجات (IRC) به امضا رسید

شیرعلم امله وال معین. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۸:۹
Background image

گفتگوی معین امور پناهندگان با سفیر هند؛در این نشست علاوه بر چالش‌های دیگر مهاجران افغان؛ روی کاهش جریمه اقامت افغان‌ها در هند بحث شد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان با رویندار تندن، سفیر هند در افغانستان روی یافتن راه‌کار برای حل مشکلات فراروی مهاجران افغان در هند و نیز کاهش جریمه اقامت افغان‌ها در این کشور بحث و. . .

بازگشت به خبر