وزیر امور مهاجرین به مسئولان ولايتي وزارت: از تعصب، اندیوالی و خویش‌خوری جداً خودداری کنید

sadam_morr
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۴۵
-

الحاج خلیل‌الرحمن حقا ني، وزیر امور مهاجرین در نشستی با مسئولان ولايتي وزارت در رابطه به بهبود امور اداری، هماهنگی با مرکز و همکاری و نظارت بیشتر بر موسسات جهت بهبود خدمت رسانی به نیازمندان صحبت کرد.

دراین نشست که روز پنجشنبه 3 قوس در مقر وزارت دایر شده بود، مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی و برخی مسئولان مرکزی وزارت نیز حضور داشتند و مسوولان دفاتر امور مهاجرین در 34 ولایت کشور مشکلات و چالش های کاری شان را با مقام وزارت در میان گذاشتند.

وزير امور مهاجرین تغییر و تبدیل روئسای ولایات را یک امر عادی در مدیریت موفق و موثر عنوان کرده بیان کرد که هر اداره باید بودجه اش را در جاهای که جایز و موثر است به مصرف برساند. این بودجه مربوط به بیت المال است و ما در قبال آن در برابر خداوند پاسخگو هستیم.
وی همچنان افزود که با فرارسیدن زمستان، روئسا و مسئولان ولایات مکلف است تا موسسات را بخواهند و با اخذ معلومات دقیق از کمک های آنان، برای خانواده های نیازمند کمک رسانی نمایند.

وزیر امور مهاجرین به روئسا و مسئولان ولایات هدایت داد که با مراجعین و کارمندان مربوط برخورد نیک داشته باشند و از تعصب قومی و زبانی، اندیوالی و خویش خوری در امر توزیع کمک جداً خودداری کنند.

در همین حال، مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت تحکیم نظام ها را در تطبیق کامل اطاعت و صداقت مرتبط دانسته بیان کرد که حکومت گذشته در صورت عدم این دو موضوع سقوط و ا.ا با تطبیق کامل اطاعت و صداقت توانست بر ابر قدرت های جهان پیروز شود. اکنون بر ما لازم است تا در حکومتداری نیز صداقت و اطاعت را در نظر داشته باشیم.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۱۳:۵۳
Background image

تفاهمنامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسه CAHPO امضا شد

تفاهمنامه همکاری میان وزارت امورمهاجرین و موسسه عمل اجتماعی برای التیام فقر(CAHPO ) به تاریخ 14 جوزا امضا شد.
به اساس تفاهمنامه امضا شده ، به مصرف مجموعی 68 هزارو 206 دالر امریکایی برای. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۴۷
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین، با متنفذین ولسوالی اندر غزنی ملاقات کرد

الحاج خلیل الرحمن حقانی سرپرست وزارت امور مهاجرین، بامتنفذین ولسوال اندر غزنی، در دفتر کارش ملاقات نمود.
دراین دیدارمتنفذین یاد شده یک سلسله مشلات شانرا بیان وخواهان همکاری وزیر امور. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۱:۵۱
Background image

وزیر امور مهاجرین، با افغانهای مهاجرمتقاضی حج بیت الله شریف صحبت نمود

الحاج خلیل الرحمن حقانی وزیر امور مهاجرین، با آنعده هموطنان مهاجر که از طریق این وزارت راهی بیت الله شریف هستند، در مقراین اداره دیدار نمود.
در سال روان یکهزار مهاجر افغان مقیم ایران،. . .

بازگشت به خبر