وزیر امور مهاجرین به مسئولان ولايتي وزارت: از تعصب، اندیوالی و خویش‌خوری جداً خودداری کنید

sadam_morr
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۴۵
-

الحاج خلیل‌الرحمن حقا ني، وزیر امور مهاجرین در نشستی با مسئولان ولايتي وزارت در رابطه به بهبود امور اداری، هماهنگی با مرکز و همکاری و نظارت بیشتر بر موسسات جهت بهبود خدمت رسانی به نیازمندان صحبت کرد.

دراین نشست که روز پنجشنبه 3 قوس در مقر وزارت دایر شده بود، مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی و برخی مسئولان مرکزی وزارت نیز حضور داشتند و مسوولان دفاتر امور مهاجرین در 34 ولایت کشور مشکلات و چالش های کاری شان را با مقام وزارت در میان گذاشتند.

وزير امور مهاجرین تغییر و تبدیل روئسای ولایات را یک امر عادی در مدیریت موفق و موثر عنوان کرده بیان کرد که هر اداره باید بودجه اش را در جاهای که جایز و موثر است به مصرف برساند. این بودجه مربوط به بیت المال است و ما در قبال آن در برابر خداوند پاسخگو هستیم.
وی همچنان افزود که با فرارسیدن زمستان، روئسا و مسئولان ولایات مکلف است تا موسسات را بخواهند و با اخذ معلومات دقیق از کمک های آنان، برای خانواده های نیازمند کمک رسانی نمایند.

وزیر امور مهاجرین به روئسا و مسئولان ولایات هدایت داد که با مراجعین و کارمندان مربوط برخورد نیک داشته باشند و از تعصب قومی و زبانی، اندیوالی و خویش خوری در امر توزیع کمک جداً خودداری کنند.

در همین حال، مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت تحکیم نظام ها را در تطبیق کامل اطاعت و صداقت مرتبط دانسته بیان کرد که حکومت گذشته در صورت عدم این دو موضوع سقوط و ا.ا با تطبیق کامل اطاعت و صداقت توانست بر ابر قدرت های جهان پیروز شود. اکنون بر ما لازم است تا در حکومتداری نیز صداقت و اطاعت را در نظر داشته باشیم.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۹ - ۲۰:۲۰
Background image

جلسه اداری هفته وار مسوولین وزارت امور مهاجرین دایرشد

تحت ریاست الحاج خلیل الرحمن حقانی، جلسه ای اداری هفته وار وزارت امور مهاجرین دایر شد.

در ابتدا، شماری از روسای مرکزی، در رابطه به اجراآت شان که در جلسه ای قبلی به ایشان وظیفه سپرده شده. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۲:۱
Background image

مسئولان وزارت امور مهاجرین در رابطه به خدمت رسانی بهتر به بازگشت کننده‌ها با نمایندگان دفتر IOM صحبت کرد

روئسای دفتر، عودت و تحقیق وزارت امور مهاجرین طی نشستی با نمایندگان سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) روی خدمت رسانی بهتر به بازگشت کنندگان در مرزها صحبت کردند.

در این نشست که روز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۰:۴۸
Background image

وزیر امور مهاجرین، با معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، ملاقات نمود

الحاج خلیل الرحمن حقا نی وزیر امور مهاجرین، بامارتین گریفتس، معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، در حالیکه رمیز الکبروپ، نماینده خاص آن سازمان، سوفیا سپریچمن، رییس عمومی موسسه پاملرنه، جانتی. . .

بازگشت به خبر