وزیر امور مهاجرین به مسئولان ولايتي وزارت: از تعصب، اندیوالی و خویش‌خوری جداً خودداری کنید

sadam_morr
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۲:۴۵
-

الحاج خلیل‌الرحمن حقا ني، وزیر امور مهاجرین در نشستی با مسئولان ولايتي وزارت در رابطه به بهبود امور اداری، هماهنگی با مرکز و همکاری و نظارت بیشتر بر موسسات جهت بهبود خدمت رسانی به نیازمندان صحبت کرد.

دراین نشست که روز پنجشنبه 3 قوس در مقر وزارت دایر شده بود، مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی و برخی مسئولان مرکزی وزارت نیز حضور داشتند و مسوولان دفاتر امور مهاجرین در 34 ولایت کشور مشکلات و چالش های کاری شان را با مقام وزارت در میان گذاشتند.

وزير امور مهاجرین تغییر و تبدیل روئسای ولایات را یک امر عادی در مدیریت موفق و موثر عنوان کرده بیان کرد که هر اداره باید بودجه اش را در جاهای که جایز و موثر است به مصرف برساند. این بودجه مربوط به بیت المال است و ما در قبال آن در برابر خداوند پاسخگو هستیم.
وی همچنان افزود که با فرارسیدن زمستان، روئسا و مسئولان ولایات مکلف است تا موسسات را بخواهند و با اخذ معلومات دقیق از کمک های آنان، برای خانواده های نیازمند کمک رسانی نمایند.

وزیر امور مهاجرین به روئسا و مسئولان ولایات هدایت داد که با مراجعین و کارمندان مربوط برخورد نیک داشته باشند و از تعصب قومی و زبانی، اندیوالی و خویش خوری در امر توزیع کمک جداً خودداری کنند.

در همین حال، مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت تحکیم نظام ها را در تطبیق کامل اطاعت و صداقت مرتبط دانسته بیان کرد که حکومت گذشته در صورت عدم این دو موضوع سقوط و ا.ا با تطبیق کامل اطاعت و صداقت توانست بر ابر قدرت های جهان پیروز شود. اکنون بر ما لازم است تا در حکومتداری نیز صداقت و اطاعت را در نظر داشته باشیم.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۲ - ۱۳:۱۷
Background image

رئیس دفتر وزارت امور مهاجرین با مسوولین د سترسی به کمک ها و برنامه پس از عودت سازمان بین المللی مهاجرت ملاقات نمود

الحاج قاری محمد اجمل ویاړ، ریس دفتر وزارت امور مهاجرین  با آقای عد نان بغجتی مسوول دسترسی به کمک های بشری ونیکولاس جیمز هیل مسوول برنامه های پس از عودت سازمان بین المللی مهاجرت در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۱۱ - ۱۴:۱۲
Background image

برنامه آگاهی دهی در مورد امراض  ساری در وزارت مهاجرین  برگزارشد

برنامه آگاهی دهی در مورد امراض ساری تب خونریزی دهنده (کانگو) و ریبیس ( مرض سگ دیوانه) از طرف وزارت صحت عامه در هماهنگی با ریاست منابع بشری وزارت امور مهاجرین برای شماری از کارمندان در. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۱۴:۲۰
Background image

تفاهمنامه های همکاری میان وزارت امور مهاجرین و یک موسسه به امضا رسید

به ارزش یک صدو 69 هزار و 601 دالر، سه تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسه شلتر نو به امضا رسید.

به اساس تفاهم نامه ای یاد شده ، نهاد مذکور مبلغ 55 هزار و 601 دالر را برای. . .

بازگشت به خبر