وزیر امور مهاجرین از شهرک مهاجرین قالین بافان ولایت بلخ بازدید کرد

anwari_morr
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۹ - ۷:۲۶
12

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت بلخ روز پنجشنبه 26 سرطان سال روان از شهرک مهاجرین قالین بافان بازدید به عمل آورده، مشکلات و وضعیت آن شهرک را از باشندگانش استماع نمود.

ساکنان شهرک مهاجرین قالین بافان از وزارت امور مهاجرین به خاطر ارایه خدمات و فراهم سازی زمینه های زندگی اجتماعی و شهری در آن شهرک سپاسگذاری نموده یادآور شدند که شبکه آبرسانی تحت رهبری وزارت امور مهاجرین ساخته شده و این شهرک از برق دولتی نیز برخوردار است. همچنان در زمان فراگیری ویروس کرونا همواره از سوی ریاست امور مهاجرین برنامه های آگاهی دهی انجام شده و در همکاری با موسسات بین المللی در مراکز تجمعات و مسجد شهرک تانک های آب و دستشویه تهیه گردیده است.

این باشندگان غصب زمین شهرک را از مشکلات عمده شان خوانده از وزارت امور مهاجرین خواستند که در زمینه رفع این مسئله و تکمیل ساختمان مسجد آن شهرک توجه داشته باشد.

وزیر امور مهاجرین ضمن بازدید از بخش های مختلف و استماع معلومات در رابطه به سرک داخلی شهرک از ریاست امور مهاجرین، وعده سپرد که موضوع تکمیل کردن ساختمان مسجد را در برنامه های وزارت می گنجاند.

قابل یادآوری است که وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان برای رفع مشکلات شهرک مهاجرین قالین بافان دراین سفرش با والی ولایت بلخ صحبت نموده و پیش ازین نیز با سرپرست وزارت صنعت و تجارت صحبت داشته است.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۱:۳۵
Background image

بیش از 40 هزار خانواده طی یک ماه گذشته در سراسر کشور مساعدت شده‌اند

در جریان یک ماه گذشته (1_30 سنبله) دست‌کم 43 هزار و 594 خانواده در 25 ولایت کشور تحت پوشش مساعدت ‌های وزارت امور مهاجرین و برخی از موسسات همکار ملی و بین المللی وزارت قرار گرفته‌اند.

و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۸:۳۲
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان با معاون سفیر آلمان در کابل، دیدار کرد.

چهارشنبه، ۲میزان؛

نور رحمن اخلاقی نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان با معاون سفیر آلمان دیدار نمود. در این‌نشست دو طرف به هم‌کاری‌های بیشتر، رفع نیازمندی‌های بی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۱:۱۱
Background image

بیش از هشتاد هزار تن طی یک ماه گذشته از ایران به کشور بازگشته ‌اند

طی یک ماه گذشته ( 1_30 سنبله) دست‌کم 81 هزار و 566 تن به گونه جبری و داوطلبانه از دو مرز اسلام قلعه و میلک به کشور عودت کرده اند.

بر بنیاد گزارش‌های نمایندگی‌های وزارت امور مهاجرین و. . .

بازگشت به خبر