وزیر امور مهاجرین از روند ورود و خروج شهروندان کشور در مرز اسلام قلعه دیدار کرد

sadam_morr
شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۹:۵
وزیر امور مهاجرین از روند ورود و خروج شهروندان کشور در مرز اسلام قلعه دیدار کرد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات روز پنجشنبه 25 میزان سال روان به مرز اسلام قلعه آن ولایت حضور یافته و از روند ورود بازگشت کنندگان و خروج زائران کربلا دیدار کرد.

ایشان با مسافرین که در صف های طولانی در انتظار تجویز خروج پاسپورت شان به مقصد ایران و عراق هستند صحبت و مشکلات را از استماع کرد، همچنان از بخش خروجی و چک پاسپورت پولیس مرزی دیدار کرده و از مسئولان مرزی خواست که روند خروج زائران را تسریع بخشد.

مسوولان مرزی اسلام قلعه به وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان اطمینان داد که الی اخیر روز، روند خروجی زائران را به اتمام رسانیده و نمی گذارند مسافرین شب در مرز بمانند.

همچنان وزیر امور مهاجرین و عودت از مرکز ثبت و راجستر برگشت کنندگان نیز دیدار کرده و از روند ورود مهاجرین بازگشت کننده به کشور و ثبت راجستر شان در مرکز پذیرایی وزارت نظارت کرد.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۴:۱۰
Background image

نبود زیربنا در شهرک‌های مهاجرین سبب می‌شود تا برخی از بازگشت کننده‌گان به مهاجرت دوباره دست بزنند.

 نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان در ملاقاتی که با ذوهتو چال رئیس اداره آژانس انسجام و همکاری جمهوری ترکیه(تیکا TIKA) داشت بیان کرد که عدم وجود. . .

جمعه ۱۳۹۹/۸/۳۰ - ۱۰:۴۱
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت پروان از شهرک مهاجرین بینی ورسک بازدید کرد

 چهارشنبه 28 عقرب 1399 نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و فلیپو گراندی کمیسار عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان طی سفر شان به ولایت پروان از. . .

جمعه ۱۳۹۹/۸/۳۰ - ۱۰:۳۸
Background image

یک باب مکتب در پروان برای برگشت کنندگان به بهره برداری سپرده شد

 چهارشنبه 28 عقرب 1399 مکتب ابتداییه قریه ده مسکن ولسوالی بگرام ولایت پروان با حضور نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، فلیپو گراندی کمیسار عالی. . .

بازگشت به خبر