وزیر امور مهاجرین از روند ورود و خروج شهروندان کشور در مرز اسلام قلعه دیدار کرد

sadam_morr
شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۹:۵
وزیر امور مهاجرین از روند ورود و خروج شهروندان کشور در مرز اسلام قلعه دیدار کرد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات روز پنجشنبه 25 میزان سال روان به مرز اسلام قلعه آن ولایت حضور یافته و از روند ورود بازگشت کنندگان و خروج زائران کربلا دیدار کرد.

ایشان با مسافرین که در صف های طولانی در انتظار تجویز خروج پاسپورت شان به مقصد ایران و عراق هستند صحبت و مشکلات را از استماع کرد، همچنان از بخش خروجی و چک پاسپورت پولیس مرزی دیدار کرده و از مسئولان مرزی خواست که روند خروج زائران را تسریع بخشد.

مسوولان مرزی اسلام قلعه به وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان اطمینان داد که الی اخیر روز، روند خروجی زائران را به اتمام رسانیده و نمی گذارند مسافرین شب در مرز بمانند.

همچنان وزیر امور مهاجرین و عودت از مرکز ثبت و راجستر برگشت کنندگان نیز دیدار کرده و از روند ورود مهاجرین بازگشت کننده به کشور و ثبت راجستر شان در مرکز پذیرایی وزارت نظارت کرد.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۵:۶
Background image

وزارت امور مهاجرین یک ورکشاپ را به منظور تامین ارتباطات موثر دایر کرد

این ورکشاپ با همکاری مشترک آمریت جندر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان و مشارویت ارتقای ظرفیت این وزارت به منظور تامین ارتباط موثر کارمندان با ولایات با سایر نهادها، روز چهارشنبه 22. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۶
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان تامین شفافیت بیشتر روئسای ولایات در امور کاری شان شد

در نشست که وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، چهارشنبه 22 عقرب سال روان با روئسا و کارمندان 17 ولایت کشور داشت از آنان خواست که در امور کاری شان به تامین شفافیت بیشتر توجه نماید. این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۰
Background image

معین امور پناهندگان با سفیر افغانستان در یونان دیدار کرد

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان با میرویس صمدی سفیر افغانستان در یونان روی وضعیت مهاجرین افغان در آن کشور صحبت نمود. وی از سفیر افغانستان خواست که به. . .

بازگشت به خبر