وزیر امور مهاجرین از روند ورود و خروج شهروندان کشور در مرز اسلام قلعه دیدار کرد

sadam_morr
شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۹:۵
وزیر امور مهاجرین از روند ورود و خروج شهروندان کشور در مرز اسلام قلعه دیدار کرد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات روز پنجشنبه 25 میزان سال روان به مرز اسلام قلعه آن ولایت حضور یافته و از روند ورود بازگشت کنندگان و خروج زائران کربلا دیدار کرد.

ایشان با مسافرین که در صف های طولانی در انتظار تجویز خروج پاسپورت شان به مقصد ایران و عراق هستند صحبت و مشکلات را از استماع کرد، همچنان از بخش خروجی و چک پاسپورت پولیس مرزی دیدار کرده و از مسئولان مرزی خواست که روند خروج زائران را تسریع بخشد.

مسوولان مرزی اسلام قلعه به وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان اطمینان داد که الی اخیر روز، روند خروجی زائران را به اتمام رسانیده و نمی گذارند مسافرین شب در مرز بمانند.

همچنان وزیر امور مهاجرین و عودت از مرکز ثبت و راجستر برگشت کنندگان نیز دیدار کرده و از روند ورود مهاجرین بازگشت کننده به کشور و ثبت راجستر شان در مرکز پذیرایی وزارت نظارت کرد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۵:۴۰
Background image

ده هاخانواده درولایت بادغیس مساعدت شد

برای86فامیل بیجاه شده به مرکز ولایت بادغیس ازطریق اداره امورمهاجرین آنولایت به تاریخ30/2/1399 مساعدت گردید.

این خانواده ها باشنده های اصلی قریه آکازی ولسوالی بالامرغاب ولایت بادغیس اند. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۱۶:۴۰
Background image

دفتر ZOA ، سرپناه۳۶ فامیل بیجا شده را درولایت سرپل ترمیم می نماید.

به اساس تفاهم که میان اداره امورمهاجرین ولایت سرپل ودفتر ZOAT، صورت گرفته است، برای ترمیم هرباب شلتر، 26 هزارو500افغانیدردو قسط، ازجانب دفتر یادشده برای مسکونین 36 شلترتوزیع می شود.

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۹ - ۸:۴۰
Background image

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امورمهاجرین وعودت کنندگان و رئیس گروپ مشترک کاری و تطبیقی سند راهکارمشترک پیرامون مسایل مهاجرت (JWF) و همچنان رئیس هیأت گفتگو کننده جانب افغانستان با جانب اتحادیه اروپا

دکتور عالمه معین امور پناهندگان وزارت امورمهاجرین وعودت کنندگان و رئیس گروپ مشترک کاری و تطبیقی سند راهکارمشترک پیرامون مسایل مهاجرت (JWF) و همچنان رئیس هیأت گفتگو کننده جانب افغانستان. . .

بازگشت به خبر