وزیر امور مهاجرین؛ عدم تشخیص درست زمینه سو استفاده از کمک‌ها را فراهم می‌سازد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۷:۱۲
___________

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به ولایت هرات طی یک نشستی هماهنگی با مسئولان نهادهای بین‌المللی مدد رسان مقیم آن ولایت روی رسیدگی بهتر به بیجاشدگان داخلی و برگشت صحبت کرده مشکلات، چالش‌ ها و پیشنهادات آنان را استماع کرد.

دراین نشست مشاور ریاست جمهوری در امور مهاجرت، نمایندگان اداره کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR)، سازمان بین‌المللی مهاجرت (IOM)، بخش هماهنگی کمک های بشری سازمان ملل متحد (UN - OCHA)، اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد (UN - HABITAT) و برخی ادارات دیگر حضور داشتند.

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به تشخیص درست بیجاشدگان داخلی تاکید کرده، نقص دراین موضوع را سبب سو استفاده از کمک های بشری خواند. وی افزود "تلاش مشترک ما باید روی این باشد تا کمک ها به نیازمند ترین خانوداه ها توزیع گردد."

همچنان مشاور ریاست جمهوری در امر مهاجرت نیز به شفافیت در توزیع کمک ها تاکید کرده از هماهنگی و همکاری اش با موسسات خبر داد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی کنسرن دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با خانم مارتا مدهانی، سرپرست موسسه بین المللی کنسرن در افغانستان از کارکردهای این سازمان در عرصه خدمت. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۴
Background image

جلالتمآب محمد اشرف غنی ریس جمهور کشور با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در رابطه با بیجاشدگان و پناهندگان افغان به تفصیل صحبت کرد.

کلیات طرح های اصلاحی مرتبط به مدیریت بیجاشدگان داخلی و مهاجران افغان از سوی وزیر امور مهاجرین ارایه شد و مقام ریاست جمهوری با تاکید به خدمت گزاری موثر، استفاده از ابزار مدرن و‌دیجیتال. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۸:۹
Background image

کنسرسیوم تشخیص مستحقین برای توزیع زمین در ولایت هرات افتتاح شد

این کنسرسیوم که بر اساس فرمان ۱۰۸ رئیس جمهور کشور به منظور تشخیص و توزیع زمین مناسب جهت ادغام مجدد و اعمار مسکن قابل استطاعت برای عودت کننده گان، بیجاشده گان داخلی، خانوادهای شهدای. . .

بازگشت به خبر