وزیر امور مهاجرین، با معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، ملاقات نمود

anwari_morr
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۰:۴۸
-

الحاج خلیل الرحمن حقا نی وزیر امور مهاجرین، بامارتین گریفتس، معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، در حالیکه رمیز الکبروپ، نماینده خاص آن سازمان، سوفیا سپریچمن، رییس عمومی موسسه پاملرنه، جانتی سوریپتو، رییس موسسه سیف ده چلدرن، عمر عبدی معاون اداره یو نیسف، با وی همراه بودند، در دفتر کارش ملاقات نمود.

در این دیدار در مورد توسعه کمکهای بشری، راهکار اجراآت آن و مشکلات بمیان آمده، صحبت و تبادل نظر شد. مارتین گفت:( ما متعهد هستیم که در رسانیدن کمکها، به کلتور و مسایل مربوط به دین دخالت نمی نماییم و اراده قطع کمکها را نداریم، اما با ممانعت کار قشر اناث، اجرا آت به کندی مواجه شده است.) وی علاوه نمود که در سال روان در بخش کمکهای بشری، نسبت به سایر کشور ها، برای افغانستان بودجه بیشتر، مد نظر گرفته شده است و برای ایجاد یک میکانیزم دقیق، باید طور مشترک کار نماییم.

وزیر امور مهاجرین باقدرت دانی از مساعدتهای ایشان به مردم افغانستان گفت این اداره یک بخش ازنظام است و ما مطابق اصول نظام، در رسانیدن کمکها به مستحقین، آماده همکاری هستیم و جهانیان نباید کمکهای بشری را مشروط به شروط و شرایط نمایند. محترم حقانی، از جانب مقابل تقاضا نمود که حقایق را در افغانستان مشاهده نمایند و تصویری از حقایق و شرایط موجود افغانستان را به جهانیان نشان دهند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۲:۱
Background image

مسئولان وزارت امور مهاجرین در رابطه به خدمت رسانی بهتر به بازگشت کننده‌ها با نمایندگان دفتر IOM صحبت کرد

روئسای دفتر، عودت و تحقیق وزارت امور مهاجرین طی نشستی با نمایندگان سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) روی خدمت رسانی بهتر به بازگشت کنندگان در مرزها صحبت کردند.

در این نشست که روز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۰:۴۸
Background image

وزیر امور مهاجرین، با معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، ملاقات نمود

الحاج خلیل الرحمن حقا نی وزیر امور مهاجرین، بامارتین گریفتس، معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، در حالیکه رمیز الکبروپ، نماینده خاص آن سازمان، سوفیا سپریچمن، رییس عمومی موسسه پاملرنه، جانتی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۱۴:۲۱
Background image

جلسه کمیته مدیریت و رهبری پروژه های مشترک وزارت امور مهاجرین دایر شد

جلسه کمیته مدیریت و رهبری پروژه های مشترک وزارت امور مهاجرین با اداره پناهندگان سازمان ملل متحد، تحت ریاست مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت دایر شد.

در این نشست که روز سه شنبه 4. . .

بازگشت به خبر