وزیر امور مهاجرین، با معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، ملاقات نمود

anwari_morr
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۰:۴۸
-

الحاج خلیل الرحمن حقا نی وزیر امور مهاجرین، بامارتین گریفتس، معاون سرمنشی سازمان ملل متحد، در حالیکه رمیز الکبروپ، نماینده خاص آن سازمان، سوفیا سپریچمن، رییس عمومی موسسه پاملرنه، جانتی سوریپتو، رییس موسسه سیف ده چلدرن، عمر عبدی معاون اداره یو نیسف، با وی همراه بودند، در دفتر کارش ملاقات نمود.

در این دیدار در مورد توسعه کمکهای بشری، راهکار اجراآت آن و مشکلات بمیان آمده، صحبت و تبادل نظر شد. مارتین گفت:( ما متعهد هستیم که در رسانیدن کمکها، به کلتور و مسایل مربوط به دین دخالت نمی نماییم و اراده قطع کمکها را نداریم، اما با ممانعت کار قشر اناث، اجرا آت به کندی مواجه شده است.) وی علاوه نمود که در سال روان در بخش کمکهای بشری، نسبت به سایر کشور ها، برای افغانستان بودجه بیشتر، مد نظر گرفته شده است و برای ایجاد یک میکانیزم دقیق، باید طور مشترک کار نماییم.

وزیر امور مهاجرین باقدرت دانی از مساعدتهای ایشان به مردم افغانستان گفت این اداره یک بخش ازنظام است و ما مطابق اصول نظام، در رسانیدن کمکها به مستحقین، آماده همکاری هستیم و جهانیان نباید کمکهای بشری را مشروط به شروط و شرایط نمایند. محترم حقانی، از جانب مقابل تقاضا نمود که حقایق را در افغانستان مشاهده نمایند و تصویری از حقایق و شرایط موجود افغانستان را به جهانیان نشان دهند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۳ - ۱۳:۱۸
Background image

معین مسلکی، با مسوول برنامه ردیابی بیجاشده ها سازمان بین المللی مهاجرت، ملاقات نمود

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین، با آقای داکتر یاسین الحمدانی مسوول برنامه ردیابی بیجاشده های(DTM) سازمان بین المللی مهاجرت در افغانستان، دردفتر کاری اش ملاقات نمود.. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۲۰:۲۸
Background image

معین مسلکی وزارت، با فرمانده امنیه ولایت غزنی دیدار نمود

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان، با مولوی مخدوم محمد عالم ربانی، فرمانده امنیه ولایت غزنی و هیات همراه وی، در دفتر کارش دیدار کرد.

در این دیدار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۲۰:۲۸
Background image

نشست هماهنگی، جهت انتقال بیجاشده گان در وزارت امور مهاجرین برگذار شد

نشست هماهنگی جهت انتقال بیجاشده گان به محلات اصلی شان، با حضور نمایند های ادارات سازمان بین المللی مهاجرت و هما هنگ‌کننده کمک ‌های بشری سازمان ملل متحد درافغانستان در ریاست بیجاشده گان. . .

بازگشت به خبر