هیئت اعزامی دولت از مراکز توزیع تذکره در تهران بازدید کردند

sadam_morr
شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۹ - ۶:۴۸
____________

هیئتی که از جانب دولت افغانستان به منظور بررسی وضعیت مهاجران افغان و بررسی روند توزیع تذکره الکترونیکی به آنان، به جمهوری اسلامی ایران اعزام گردیده از مراکز توزیع تذکره در اردوگاه سلیمان خانی و گل تپه تهران دیدار و روند توزیع تذکره را مورد بررسی قرار داد.

در ترکیب این این هیئت احمد جاوید رسولی رئیس عمومی اداره ملی احصائیه و معلومات، شیرعلم امله وال معین پالیسی و تطبیق برنامه های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و نماینده وزارت خارجه حضور دارند.

هیئت مذکور روز دوشنبه، 14 سرطان سال جاری پس بازدید مراکز توزیع تذکره الکترونیکی با عبدالغفور لیوال، سفیر افغانستان در تهران دیدار و با وی در رابطه به مسائل مدیریتی پروسه، ایجاد هماهنگی و همکاری میان بخش های مربوطه، چگونگی ارائه خدمات بهتر و اولویت بندی برای صدور تذکره، چالش ها و راه حل های پیشنهادی بحث و تبادل نظر کردند.

در این نشست معین پالیسی و تطبیق برنامه های وزارت امور مهاجرین، اعلام کرد که آمادگي هر نوع همکاری را در جهت بهبود پروسه توزیع تذکره دارد.

متعاقباً رئیس اداره احصائیه و معلومات که ریاست هیئت اعزامی را نیز به عهده دارد وعده سپرد که به مشکلات تخنیکی هرچه عاجل رسیدگی صورت می گیرد تا روند توزیع تسریع بخیشده خواهد شد. ایشان همچنان، از اعضای ادارات ذیربط در روند توزیع خواست تا با افزایش هماهنگی، مشکلات را کاهش دهند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۷:۵۸
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، با مسوول موسسه اوچا ملاقات نمود

محترم الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین امروز31  سنبله سال روان، دردفتر کارش با مسوول موسسه اوچا وهیأت همراه اش دیدار نمود.

محترم حقانی با قدر دانی از همکاریهای اداره. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۸:۲۱
Background image

معین جدیدالتقرر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان معرفی شد

محترم الحاج ارسلا خان خروتی، امروز، ۳۰ سنبله سالروان، از طرف محترم خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین، بحیث معین آنوزارت معرفی شد.

وزیر امور مهاجرین گفت که تقرر درهمچون پست ها. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۹ - ۱۳:۳
Background image

رییس جدید التقرر ریاست امور مهاجرین وعودت کننده گان ولایت کابل، به منسوبین آنریاست معرفی شد

محترم قاری عبدالمتین رحیم زی، رییس جدیدالتقرر ریاست امور مهاجرین ولایت کابل،امروز29سنبله سالروان، ازجانب محترم قاری محمود شاه، شخصیت علمی وجهادی، به کارمندان آن اداره معرفی شد.

درمحفلی. . .

بازگشت به خبر