نشست مشترک میان ادارات مختلف دایر گردید

sadam_morr
یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۵ - ۲۳:۳۵
sadam_mo
نشست مشترک بمنظور کمک رسانی برای خانواده های متضرر ناشی از زمین لرزه اخیر در ولایات پکتیکا و خوست میان وزارت های امورمهاجرین، مبارزه با حوادث، اقتصاد، صحت عامه، اداره سره میاشت، و مؤسسات کمک کننده روز یکشنبه 5 سرطان سال روان در مقر این وزارت دایر گردید.
در این نشست ابتداء الحاج محمد ارسلاح خروتی معین وزارت امورمهاجرین ضمن قدردانی از مؤسسات مددرسان بر هماهنگی هرچه بیشتر میان ادارات مختلف و نهادهای بین المللی تاکید نموده گفت: ساکنین ولایات پکتیکا و خوست خسارات هنگفت جانی و مالی را متحمل شدند که هنوز مشکلات زیادی در روند زنده گی ساکنان آن مناطق وجود دارد ، نیاز است تا همه ادارات مسؤل در هماهنگی با کمیسیون تعین شده از سوی وزارت امور مهاجرین مساعدت نمایند.
متعاقبآ شیخ عبدالباری ریس دفتر مقام وزارت اقتصاد، عنایت الله نماینده وزارت صحت عامه، و محمد صالح آخندزاده نماینده اداره سره میاشت نیز بر هماهنگ سازی کمک ها میان وزارت ها و مؤسسات مختلف تاکید نموده، از مساعدت هرچی بیشتر ادارات مربوطه شان اطمینان بخشیدند.
در عین حال محمد خاطر زید معاون اداره هماهنگی مساعدت های بشری ملل متحد(OCHA) نیز صحبت نموده گفت: ساکنین مناطق آسیب دیده نیاز به مساعدت بیشتر دارند، این اداره آماده هماهنگی بیشتر کمک میان مؤسسات مختلف مددرسان و وزارت امورمهاجرین است، چنانچه از ابتدای بوقوع پیوستن زمین لرزه در آن مناطق اداره OCHA تلاش کرد تا حمایت و هماهنگی بهتر را بوجود آورده، اما مساعدت های انجام شده بسنده نبوده و نیاز است تا این کمک ها بیشتر صورت گیرد.
 
sadam _ morr
sadam _ morrsadam _morrsadam _ morrsadam _ morr

 

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۱/۵/۲۸ - ۲۲:۷
Background image

هیٔت امارت اسلامی افغانستان، بامقامات کشور ترکیه، دیدار نمود

هیاَت امارت اسلامی افغانستان، تحت ریاست الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان به تاریخ ۲۷ اسد، با سلیمان سولر وزیر داخله و اسماعیل کتالی، معین. . .
جمعه ۱۴۰۱/۵/۲۸ - ۱۲:۳
Background image

هیٔت امارت اسلامی افغانستان، بارییس اداره مهاجرت کشور ترکیه ملاقات نمود

هیٔت امارت اسلامی افغانستان، تحت ریاست الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان، به تاریخ ۲۸ اسد، با آقای سوش انله ریس اداره مهاجرت کشور ترکیه،. . .
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۱۲:۵۶
Background image

چهار تفاهمنامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسات به امضا رسید

این تفاهمنامه ها که ارزش مجموعی آن به مبلغ 310 میلیون و 366 هزار و 246 افغانی و 872 هزار و 596 دالر آمریکایی می رسد، به منظور رسیدگی بیشتر به نیازمندان، روز پنجشنبه 27 اسد میان وزارت. . .

بازگشت به خبر